Post by SkyLineGT3000
Ja, igen, tudom. Mint a Doom 3 idejében. When it's done... :)
SkyLineGT3000
Posts: 8
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by SkyLineGT3000
Peti_22 wrote:Sziasztok!

A következő problémával szembesültem tegnap /12.11./ este: az eddigi pontjaim nemhogy nem nőttek, hanem csökkentek az applikációban (ios), kb. 3 ezer ponttal.
A webes felületre belépve 2243 ponttal látok többet jelenleg, mint amit az applikáció csökkentett pontszámai mutatnak.
Még a webes felületen látott pontszámhoz képest is minimum 2 ezer ponttal kellene többnek lennem a számításaim szerint (heti rendszerességgel jegyzem fel a pontjaimat és a helyezésemet).

Tudna valaki segíteni abban, hogy mi lehet a probléma oka, és automatikusan helyreáll-e a dolog?
Remélem nem vesznek el a pontok!

Előre is köszi a választ!
Nekem hasonló. Volt kemény 8275 pontom. Látom, h végre változott a heti összesítésben és összekapartam 1941 pontot. Erre nemh ennyivel több lenne, hanem lett belőle 7331...
A másik meg, h reggel meglepődve tapasztaltam, h nem tudok jelenteni, mert lefokozott baby wazernek... Wtf?? A csíkon látszik, h hol tartok valójában, tehát már rég felnőtt vagyok, de a program szerint meg baby. Valami nagyon nem kerek.
SkyLineGT3000
Posts: 8
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by SkyLineGT3000
Ha belépek a képem alá bökök, akkor már jól mutatja, h 11110 pontom van. De ahol konkrétan a pontszámok vannak, ott 7331et mutat. És baby wazer vagyok... Vicc! Csak ez gáz, mert nem tudom pl az üzemanyag árakat frissíteni.
A dashboardon is már jóvá vannak írva a pontjaim. Azért régebben nem volt ilyen. Max 2-3 nap alatt tudtam, hogy állok. Most meg hetek telnek el...
SkyLineGT3000
Posts: 8
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by SpeedyZoz
Sziasztok!
Most végre kaptam egy kevés pontot, de azt írja, hogy vezetett km = 0. Mi lehet a baj? Sokat vezetek és szinte minden út alatt megy a waze.
A segitséget előre köszi!
SpeedyZoz
Posts: 4
Send a message

Post by SpeedyZoz
Sziasztok!
Most végre kaptam egy kevés pontot, de azt írja, hogy vezetett km = 0. Mi lehet a baj? Sokat vezetek és szinte minden út alatt megy a waze.
A segitséget előre köszi!
SpeedyZoz
Posts: 4
Send a message

Post by SpeedyZoz
Köszi!
SpeedyZoz
Posts: 4
Send a message

Post by spymorass
arol101 wrote:Sziasztok!
Akkor nem írom le én is, úgy látom nem vagyok egyedül a pontok hiányával.
Annyit tennék hozzá, hogy eddig x ezer pontot írt, hogy szintet léphetek, most meg kétszer annyit.
???
Így sosem fogom elérni a következő szintet.
Valakinek valami ötlete?
Koszi előre is.
Szia!

Nem tudom, hogy hányas szinten vagy jelenleg, de a 3-5-ös szinteknél mindig változik a ponthatár, attól függően, hogy az országban kinek mennyi pontja van: http://wiki.waze.hu/index.php?title=Fel ... 3i_szintek

Üdv!
spymorass
Area Manager
Area Manager
Posts: 373
Has thanked: 129 times
Been thanked: 119 times
Send a message

Post by stomachh
SpeedyZoz wrote:Sziasztok!
Most végre kaptam egy kevés pontot, de azt írja, hogy vezetett km = 0. Mi lehet a baj? Sokat vezetek és szinte minden út alatt megy a waze.
A segitséget előre köszi!
Mindent jól csinálsz. Szerverprobléma van, majd egyszercsak megjelenik. Nem vész el, csak késik. Várj türelemmel, akár hetekbe is kerülhet.
stomachh
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 199
Has thanked: 55 times
Been thanked: 100 times
Send a message

Post by Szikra
arol101 wrote:Sziasztok!
Nekem most nem a pontokkal van a gond, hanem a ranggal. Több, mint egy hete azt írta, hogy 500 pont kell, hogy szintet lépjek. Azóta vezettem kb. 700 km-t, és bár több, mint ezer pontot kaptam is érte, a rangom még mindig csak a régi, és azóta azt írja, hogy már csak 0 pont kell, hogy szintet lépjek... Ez mi? Köszi előre is a segítséget.
Tesztelnek, hogy mennyire vagy türelmes! Ha pár héten belül írsz a fórumra, akkor lenullázzák a pontjaidat, ha viszont szó nélkül kibírod ezt a teszt időszakot, akkor megkapod a rangot! :lol: :lol: :lol:
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szili17
BigBandit66 wrote:Szép napot Mindenkinek!

17 napja regisztráltam, pár nap alatt "felnőtt" lettem, de szept. 22.-én megálltam a fejlődésben.
A pontjaim nem szaporodnak, pedig a jelentéseimet a rendszer befogadja.
Nincs üzenetem szept. 22 és szept. 27 között, pedig napi 100-400 km-t használtam a navit.
Hétvégén is mentem és jelentettem is.
Az interaktív kapcsolat, az info áramlása, a többiek tájékoztatása hasznos, tetszik. Nagyon tetszik.
Pontok nélkül is írnám a jelentéseket, nem ezen múlik, de az illúzió és az ígéret, ami nem valósul meg, az nem tetszik.
Kíváncsian várom, hogy valamikor elkezdenek-e szaporodni a pontjaim, vagy örökre "felnőtt" maradok?

Széles utat Mindenkinek!
Szia! Neked is szép napot!

Örülünk hogy tetszik az app, mi is így vagyunk ezzel. :)
A fejlődésben sosem állsz meg. :) Illetve a baby wazer egy más fajta státusz, a többi (harcos, lovag meg király) csak kozmetikai dolog és a gyűjtött pontoktól függ kizárólag (ugye a baby wazer aki még keveset vezetett Waze-zel).
Nem kell aggódni a pontok miatt, mint ahogy az előtted lévő postban VST is írta. Ha megnézed akkor látszik hogy azért "nem jöttek", mert nem frissült 10 napja. Ilyen van, időnként. Az hogy a jelentéseket látod meg tudsz jelenteni az jó dolog, igazából az a lényeg, a megtett kilométerekért meg a jelentésekért kapott pontokat meg periodikusan számolja a rendszer, nem azonnal. Tehát
vequalsdividedt wrote:Ezzel kapcsolatban csak egy dolgot tudok mondani: Nem kell aggódni! :)
:)

Balesetmentest! ;)
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message