Post by trivia211
vequalsdividedt wrote:ill. térképre kattintva lehet célt megadni (nyomd hosszan a helyet ahova navigálnál)
Kivéve, ha már kiválasztottál egy célpontot, de még nem nyomtál rá az Ide gombra. Ekkor először "...", aztán Térképen mutat, és utána nyomsz hosszan a kívánt célra. Mire erre rájöttem... :)
trivia211
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 496
Has thanked: 98 times
Been thanked: 133 times
Send a message

Post by trivia211
Lacus074 wrote:Sziasztok!

Nagyon jó lenne, ha a rendőri ellenőrzést, trafipaxot JÓVAL előre jelezné, nem akkor amikor már szinte ott vagyok.
A másik, hogy nagyobb kereszteződésekben jó lenne ha mutatná pontosan melyik sávban kellene állni a továbbhaladás miatt. (más navigáció ezt jól mutatja)
Szia!

Ha jól emlékszem, mindkét problémádat (az elsőt biztosan) jelezte a magyar csapat a Waze felé az idei meetupon, úgyhogy amit lehetett, megtettünk.
A hivatalos fejlesztési javaslatok oldalon is ott van, hogy jelezze előbb a rendőröket, és ha jól látom a második legnépszerűbb javaslat a Waze sávasszisztens. Mindkét javaslat 2013-nál régebbi, de sajnos egyelőre nincs jele, hogy belekezdtek volna.
trivia211
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 496
Has thanked: 98 times
Been thanked: 133 times
Send a message

Post by trivia211
poc-ok wrote:Debrecenben most éppen a lezárásokon áthaladó keresztforgalom lezárása lenne a sláger... azt is jeleztük emlékszem :) jó lenne ha lenne de hát azzal főzünk ami van :)
Ha gyakran kell nyitogatni, zárogatni, fel lehet venni két rövid szegmenst a csomópont mellé két oldalra.
trivia211
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 496
Has thanked: 98 times
Been thanked: 133 times
Send a message

Post by trivia211
poc-ok wrote: Igen erre gondoltam én is, éves szinten kétszer ismétlődik pl a Mihálynapi Nagyvásár a Böszörményi úton, ott lenne értelme esetleg (A sárgulásos rendezvénynél ami szintén most van ott szerintem nem.) De nincsen jogom zárni, a szegmenst fel tudom éppen venni, de annak kell zárnia azt is aki, csinálja a zárást :(
Hm, megy a Connected Citizens Program, és van arrafelé valaki, aki le tud zárni? Ragacs nem túl aktív mostanában. 5-öst poc-ok-nak! :)
trivia211
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 496
Has thanked: 98 times
Been thanked: 133 times
Send a message

Post by trivia211
VBelarc wrote:Kérdés!?

Várható-e a wazeban olyan fejlesztés, hogy sávválasztó asszisztens, ahol megmondja hogy egy többsávos kereszteződésben vagy egy többsávos körforgalomban melyik sávot érdemes választani! Gondolok itt Szegedre az 5 sávos körforgóra vagy egy külföldi példa Bécsben van egy kereszteződés ahol van több balra kanyarodó sáv más más íveken és a térkép alapján nem egyszerű eldönteni melyik sávba álljon az ember! Nagyon hasznos újítás lenne!

VBelarc
Egy oldallal hátrébb.
viewtopic.php?f=25&t=206984&start=10#p1634385
trivia211
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 496
Has thanked: 98 times
Been thanked: 133 times
Send a message

Post by TT76
poc-ok wrote:Szia! Jeleztük a meetup-on reméljük hamarosan bekerül a funkcio
Azért ehhez ne fűzzetek vérmes reményeket, ennél ezerszer hasznosabb -és nem csak egy kis országban használható- funkciók is ott állnak a queu-ban 4-5 éve. Ez a megyei okosság meg kb a világon csak nálunk van...
TT76
Posts: 105
Has thanked: 33 times
Been thanked: 34 times
Send a message

Post by VBelarc
Kérdés!?

Várható-e a wazeban olyan fejlesztés, hogy sávválasztó asszisztens, ahol megmondja hogy egy többsávos kereszteződésben vagy egy többsávos körforgalomban melyik sávot érdemes választani! Gondolok itt Szegedre az 5 sávos körforgóra vagy egy külföldi példa Bécsben van egy kereszteződés ahol van több balra kanyarodó sáv más más íveken és a térkép alapján nem egyszerű eldönteni melyik sávba álljon az ember! Nagyon hasznos újítás lenne!

VBelarc
VBelarc
Posts: 7
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by vequalsdividedt
ill. térképre kattintva lehet célt megadni (nyomd hosszan a helyet ahova navigálnál)
vequalsdividedt
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 870
Has thanked: 147 times
Been thanked: 283 times
Send a message
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png

Post by ZBarkoczi
A következő javaslatom lenne:

Ha egy kereszteződésnél bejelentem, hogy hibás a jelzőlámpa, akkor a jelentést valamennyi, a kereszteződésbe betorkolló útra felrakhatná.
Mert ugye, a bejelentő oldalára felrakja, hogy nem működő lámpa, de a többi irányból érkezők erről nem tudnak semmit.

Az angol oldalon nézem, miként lehetne bejelenteni, mint fejlesztési igény.
ZBarkoczi
Posts: 55
Has thanked: 15 times
Been thanked: 12 times
Send a message