Post Reply

VEZETETT KM PONTOK

Post by
Sziasztok!
A vezezésért még nem kaptam pontokat. Mit csinálok rosszul?
A segítséget előre köszönöm!

POSTER_ID:17396552

1

Send a message

Post by chairesp
Sziasztok. Nem vagyok amatőr tudom hogy van hogy egy honapot késnek néha a jóváírással, de nekem több 100 km-ek tűnnek el, pedig van net kapcsolatom meg minden. Én első soron azért használom a wazet hogy pontosan tudjam év végén hogy mennyit is vezettem. Belépek az editor-ba és szabályosan napok is hiányoznak. Tegnap este non-stop mentem, 590 km-t autóztam, ennek a felét írta jóvá. Többször történt már velem ilyen, vártam hónapokat nézegettem, számolgattam de ezek a km-ek lecsóba mentek. Lassan már 2-3000 km eltűnt nekem. Vissza nézem a tegnapi utazásaim pesten megvannak szépen csak közbe a debrecenbe leugrást egyszerűen nem vette be. Nekem így lassan értelmetlenné válik a program pedig annyira imádom. 140 ezer pontnál járok 1 éve nyomom. De nekem pl az achievementekért járó pontokat se írta jóvá soha. De az már régi leves. Ha valaki tud rá megoldást annak millió puszi!


Sziasztok!
chairesp
Posts: 23
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by fcsabasdf
Hello. Ugyanez a gondom. Elvileg 675,5 km-t mutat a dashboard, de ez hülyeség, ennél jóval többet vezettem, és szinte mindig megy az app.
fcsabasdf
Posts: 6
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Istvan7411
Tisztelt fórumozók! Március 25.-óta nem kapom a pontokat! Mi lehet az oka hogy 14 nap alatt nem frissül a waze alkalmazáson?
Istvan7411
Posts: 2
Send a message

Post by Istvan7411
Tisztelt fórumozók! Március 25.-óta nem kapom a pontokat! Mi lehet az oka hogy 14 nap alatt nem frissül a waze alkalmazáson?
Istvan7411
Posts: 2
Send a message

Post by Mbhz01
Szia!
Hol találom a térképszerkesztőt,és az említett vezetési naplót?
Köszönöm
Mbhz01
Posts: 2
Send a message

Post by Mbhz01
Nekem is az a probléma,hogy a jelentések után negkapom a pontokat,a vezetett km után viszont nem. Kb. egy hónapja tart....
Mbhz01
Posts: 2
Send a message

Post by mikiholiday4
Sziasztok!
Nekem az a problémám, hogy az Android-os alkalmazásban a Személyes menüben a nevem alatt más pontot mutat, mint a Pontszámaim menüpontban. Elég furcsa. Meg az is, hogy hetekig 8000 pontom volt, aztán hirtelen 14000 lett. Közben rengeteget autóztam.
mikiholiday4
Posts: 60
Has thanked: 19 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by music008
Bizonyos időközönként szokták frissíteni. Ideális esetben naponta, de az elmúlt hetekben ritkán volt így. A következő frissítéseknél meglesznek a hiányzó utak.
Illetve. Ha a térképszerkesztő oldalon megnézed a vezetési naplót, és már van olyan utad, ami frissebb az inkrimináltnál ÉS szerepel a naplóban, az akkor elveszett. Tehát arról beszélek, ha mondjuk egy október 22-én megtett út nem szerepel a naplóban, de egy 24-ei igen, akkor a 22-i sajnos elveszett.
music008
Posts: 32
Send a message

Post by music008
Elvileg igen. MEg kéne nézni egy PC-n a dashboardot, hogy ott mennyi pontod van. Bár nekem néhány órával azután, hogy ott megjelenik, az androidon is látom.
Viszont, - ezt meg én kérdezem - végre frissült, pontosabban nullázódott a heti km is, kb. 10 hét után. Nekem ezen időszak alatt volt meg először ténylegesen a heti 500 mph, amiért járna egy kis bónusz, most vajon ez elveszett? Mert el tudom képzelni, hogy mivel a "10 hetes hét" alatt rengeteg felhasználónak összegyűlt az első 500-a, lehet, hogy emiatt nem is veszik ezt figyelembe. De nekem speciel pont az utolsó nullázás utáni héten megvolt szabályosan 5 nap alatt is.
music008
Posts: 32
Send a message

Post by music008
Azóta se kaptál?
music008
Posts: 32
Send a message