Post by Diesellokomotive
Fontos figyelmeztetést tettek közzé a magyar autósoknak: https://rd.hirkereso.hu/rd/30230344?partner=android
Diesellokomotive
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by KisJampi
Sziasztok!
Iphone 7-en használom, mostanában azt tapasztaltam, hogy a manőver utolsó bemondása túl későn történik. Normál tempóban is áthaladok a kereszteződésen. Lehet ezen valahol állítani?
Előre is köszönöm a segítséget!
KisJampi
Posts: 1
Send a message

Post by KUX666
Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám van, hogy vásároltam egy kínai Androidos fejegységet,
( https://www.gearbest.com/car-dvd-player ... id=1433363 )
amin a Waze-t szeretném használni, illetve használom is, csak elég hülyén működik.
Ha szól a rádió vagy akármilyen média, amint a Waze hangutasítást ad, minden más hangot kikapcsol, ahelyett, hogy csak lehalkítaná, majd vissza hangosítaná.
Ezek után átlépek a médialejátszóba, elindítom a lejátszást, vissza a Waze-ba és ekkor újra kell terveztetnem az utazást.
Telepítettem másik navigációs app-ot (HERE; Google maps) amikkel viszont rendesen működik a készülék.
Már többször újra telepítettem de nem használt.
Találkozott már valaki ilyennel? Hogy lehetne ezt megoldani? Direkt a Waze miatt vettem ilyen készüléket.
Előre is köszönöm a segítséget!
KUX666
Posts: 3
Send a message

Post by KUX666
Murmidon wrote:
KUX666 wrote:Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám van, hogy vásároltam egy kínai Androidos fejegységet,
( https://www.gearbest.com/car-dvd-player ... id=1433363 )
amin a Waze-t szeretném használni, illetve használom is, csak elég hülyén működik.
Ha szól a rádió vagy akármilyen média, amint a Waze hangutasítást ad, minden más hangot kikapcsol, ahelyett, hogy csak lehalkítaná, majd vissza hangosítaná.
Ezek után átlépek a médialejátszóba, elindítom a lejátszást, vissza a Waze-ba és ekkor újra kell terveztetnem az utazást.
Telepítettem másik navigációs app-ot (HERE; Google maps) amikkel viszont rendesen működik a készülék.
Már többször újra telepítettem de nem használt.
Találkozott már valaki ilyennel? Hogy lehetne ezt megoldani? Direkt a Waze miatt vettem ilyen készüléket.
Előre is köszönöm a segítséget!
Szia.

Nalam is androidos fejegységről megy a Waze. Android 8.1 fut rajta. Alapból ki van kapcsolva hogy a hangutasításkor a radio szóljon. A gyári beállításoknál lehet módosítani. A belépéshez ird be 126. Ott meg kell keresni a megfelelő beállítást. Ha nem találod megnézem az enyémen és leírom a lepéseket.
Szia!

Köszi a segítséget, de a Waze-n kívül minden mással jól működik. Most már odáig eljutottam, hogy lehalkítja a média lejátszást el kezd beszélni és közben le is állítja a másik médiát.Úgy néz ki, át kell pártolnom másik navigációs szoftverre, vagy marad a telefonos verzió.
A 126-os kód az én fejegységemen nem jó. Itt 8888 a jelszó.de egyenlőre a "Navigation sound mode"-ot nem találom.
KUX666
Posts: 3
Send a message

Post by mikiwohl
Szép napot . Iphone xr telefonon én fektetve használom a waze programot. Nem rég óta van ez a készülékem. Jobb oldalon a barátok ikonját félig kitakarja a kijeltő beugró része. Kicsit zavaró. Lehetne esetleg javítani rajta?
mikiwohl
Posts: 3
Send a message
Attachments

Post by mikiwohl
Ok köszi
mikiwohl
Posts: 3
Send a message

Post by mikiwohl
Ok köszi
mikiwohl
Posts: 3
Send a message

Post by Murmidon
KUX666 wrote:Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám van, hogy vásároltam egy kínai Androidos fejegységet,
( https://www.gearbest.com/car-dvd-player ... id=1433363 )
amin a Waze-t szeretném használni, illetve használom is, csak elég hülyén működik.
Ha szól a rádió vagy akármilyen média, amint a Waze hangutasítást ad, minden más hangot kikapcsol, ahelyett, hogy csak lehalkítaná, majd vissza hangosítaná.
Ezek után átlépek a médialejátszóba, elindítom a lejátszást, vissza a Waze-ba és ekkor újra kell terveztetnem az utazást.
Telepítettem másik navigációs app-ot (HERE; Google maps) amikkel viszont rendesen működik a készülék.
Már többször újra telepítettem de nem használt.
Találkozott már valaki ilyennel? Hogy lehetne ezt megoldani? Direkt a Waze miatt vettem ilyen készüléket.
Előre is köszönöm a segítséget!
Szia.

Nalam is androidos fejegységről megy a Waze. Android 8.1 fut rajta. Alapból ki van kapcsolva hogy a hangutasításkor a radio szóljon. A gyári beállításoknál lehet módosítani. A belépéshez ird be 126. Ott meg kell keresni a megfelelő beállítást. Ha nem találod megnézem az enyémen és leírom a lepéseket.
Murmidon
Country Manager
Country Manager
Posts: 54
Has thanked: 23 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by Murmidon
Pontosítók: Beállítások -> Navigation -> Navigation sound mode.
Murmidon
Country Manager
Country Manager
Posts: 54
Has thanked: 23 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by PortikE
Sziasztok. Valaki tudna segíteni abban hogy miért "0" a helyezésem már elég rég ota? Előre os kőszi
PortikE
Posts: 8
Has thanked: 2 times
Send a message