Post Reply

Hibás működés

Post by
Kedves Csoporttársak!
Egy LG K4-es új telefonon össze-vissza működik az alkalmazás. A fő gond a navigációval van, egymás után gyorsan ellentétes utasításokat ad, oda is kéri hogy forduljon a felhasználó, ahol nincs utca. Ezen kívűl a sebességmérés mutat rossz adatokat. Olyan, mintha késne, de gyakran többet mutat mint a valóság, sokkal.
Sajnos az Android számát nem tudom, de a telefon csak néhány hetes és kezdetektől ilyen poblémák vannak.
Valaki tudna segíteni, hogy hogyan tovább?
Köszönöm a segítséget!

POSTER_ID:17398239

1

Send a message

Post by bazis91
Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy nem tudok a kedvencekbe menteni. Nem tudom, van-e korlát, de kitöröltem ma pár kedvencet, és mégsem ment a helyükre újat.
(P9 lite, android 6. - bár ezt megcsinálta anno galaxy s4 mini, android 4.4-en is.
bazis91
Posts: 7
Send a message

Post by bazis91
Irtam a waze-nek is egy e-mailt, visszaküldtek egy olyan választ, amiben volt egy link a súgóhoz, hogy hogy' kell a kedvencekhez adni, illetve van egy 99-es limit a kedvencek számát illetően. Azóta töröltem még párat, és hol sikerül hozzáadni újat, hol nem...
BertoldNagy wrote:Szia!
Remélem mielőbb választ kapsz ;) , mert én is szenvedtem már ezzel a problémával régebben ( viewtopic.php?f=967&t=134819 ). 1 ideig megoldódott, mert töröltem jó pár(!!!) Kedvencet (de lehet, h nem azért :roll: )
Most újra felbukkant ez a HIBA, (ezért is vagyok itt :lol: )

bazis91 wrote:Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy nem tudok a kedvencekbe menteni. Nem tudom, van-e korlát, de kitöröltem ma pár kedvencet, és mégsem ment a helyükre újat.
(P9 lite, android 6. - bár ezt megcsinálta anno galaxy s4 mini, android 4.4-en is.
bazis91
Posts: 7
Send a message

Post by bazis91
Sziasztok.
Ezt a mappát nem rootolt androidon hogy lehet törölni? Olvastam egy fórumon elérési útvonalat, ami 'data' mappára mutat, de oda nem enged belépni...
Szikra wrote:
ZsoltDeli wrote:Kedves Csoporttársak!
Egy LG K4-es új telefonon össze-vissza működik az alkalmazás. A fő gond a navigációval van, egymás után gyorsan ellentétes utasításokat ad, oda is kéri hogy forduljon a felhasználó, ahol nincs utca. Ezen kívűl a sebességmérés mutat rossz adatokat. Olyan, mintha késne, de gyakran többet mutat mint a valóság, sokkal.
Sajnos az Android számát nem tudom, de a telefon csak néhány hetes és kezdetektől ilyen poblémák vannak.
Valaki tudna segíteni, hogy hogyan tovább?
Köszönöm a segítséget!
Uninstall, a waze mappa törlése a telefonról, majd újratelepítés!
bazis91
Posts: 7
Send a message

Post by bazis91
hello. köszi, akkor kipróbálom így is...
Szikra wrote:
bazis91 wrote:Sziasztok.
Ezt a mappát nem rootolt androidon hogy lehet törölni? Olvastam egy fórumon elérési útvonalat, ami 'data' mappára mutat, de oda nem enged belépni...
Android 5-ig simán látod a mappák között, 6-tól átkerült rejtett mappába. Ilyen esetben a programoknál, adatok törése és uninstall.
bazis91
Posts: 7
Send a message

Post by bazis91
hello. nem tudom, de azt nagyon :)
valamikor elmenti, de csak újraindítás után lesz benne a kedvencekben, valamikor meg hiába prólálom, a világért sem akarja. volt olyan, hogy az általa javasolt névvel (kedvenc címe) nem sikerült. beírtam egy nevet, úgy sem volt jó. beirtam a nevet ékezet nélkül, jó volt. aztán egyszercsak eltűnt a listából. újra el akartam menteni, megint nem sikerült. aztán egyszer csak megint ott volt a kedvencek listájában. szerintem ebből adatok törlése, és uninstall lesz. aztán még egyszer letöltöm.
Szili17 wrote:
bazis91 wrote:Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy nem tudok a kedvencekbe menteni. Nem tudom, van-e korlát, de kitöröltem ma pár kedvencet, és mégsem ment a helyükre újat.
(P9 lite, android 6. - bár ezt megcsinálta anno galaxy s4 mini, android 4.4-en is.
Szia,
"Nálam jó." De most viccet félretéve tényleg jó nálam.
Rákeresek egy helyre, ott a csillag az info sávon, megadom a nevét és menti is. Jó volt Samsung Galaxy S4-en (5-ös droiddal) meg sima P9-en is jó (6-os droiddal).
Te hogy csinálod?
bazis91
Posts: 7
Send a message

Post by BertoldNagy
Sziasztok!
Miért csinálja :?: , h fut a Waze, jön egy bejövő hívás és ledobja a hálózatot. Mikor befejezem a beszélgetést, nem találja meg újra, csak, ha újraindítom...

https://lh3.googleusercontent.com/z1x4Y ... 45-h967-no

Válaszokat, előre is köszönöm!
BertoldNagy
Posts: 10
Send a message

Post by BertoldNagy
vequalsdividedt wrote:
BertoldNagy wrote:Sziasztok!
Miért csinálja :?: , h fut a Waze, jön egy bejövő hívás és ledobja a hálózatot. Mikor befejezem a beszélgetést, nem találja meg újra, csak, ha újraindítom...

Válaszokat, előre is köszönöm!
Ne LTE-n netezz, tedd 3 vagy 2G-re. Egy próbát megér, és ha minden igaz be is jön. ;)
Egyébként ez nem waze hiba.
Köszi!
Kipróbálom...
Telefon probléma lenne??? :o Eddig nem volt vele gond, normálisan működött!!!
BertoldNagy
Posts: 10
Send a message

Post by BertoldNagy
Szia!
Remélem mielőbb választ kapsz ;) , mert én is szenvedtem már ezzel a problémával régebben ( viewtopic.php?f=967&t=134819 ). 1 ideig megoldódott, mert töröltem jó pár(!!!) Kedvencet (de lehet, h nem azért :roll: )
Most újra felbukkant ez a HIBA, (ezért is vagyok itt :lol: )

bazis91 wrote:Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy nem tudok a kedvencekbe menteni. Nem tudom, van-e korlát, de kitöröltem ma pár kedvencet, és mégsem ment a helyükre újat.
(P9 lite, android 6. - bár ezt megcsinálta anno galaxy s4 mini, android 4.4-en is.
BertoldNagy
Posts: 10
Send a message

Post by Boticselli
Sziasztok! Kinek kell itt jelezni a Waze fele, hogy ha beírom, hogy óragarázs akkor nem a címünkre, hanem a Lordok Házába viszi a vásárlóinkat az alkalmazás, amit már többen jeleztek nekünk és le ellenőriztük valóban máshova viszi a felhasználót.
Köszi szépen a segítséget..
Üdv Kornél.
Boticselli
Posts: 1
Send a message

Post by Diesellokomotive
Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy a hónapok óta jól működő waze-m újabban úgy tervezi,vezeti utaimat,hogy elkerüli a fizetős és az autópàlyàkat pedig mindkét lehetőség ki vsn kapcsolva rajta.
Van valami megoldás vagy telepítsem újra?
Köszönöm!Zoltàn.
Diesellokomotive
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message