Hibás működés

[ img ]

Moderators: Unholy, zsezo, Watt25, marcedli, pulsarxp

Re: Hibás működés

Postby Diesellokomotive » Thu Dec 13, 2018 12:00 pm

Fontos figyelmeztetést tettek közzé a magyar autósoknak: https://rd.hirkereso.hu/rd/30230344?partner=android
Diesellokomotive

Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Postby KisJampi » Sun Jul 28, 2019 10:38 am

Sziasztok!
Iphone 7-en használom, mostanában azt tapasztaltam, hogy a manőver utolsó bemondása túl későn történik. Normál tempóban is áthaladok a kereszteződésen. Lehet ezen valahol állítani?
Előre is köszönöm a segítséget!
KisJampi

Been thanked: 0 time

Postby KUX666 » Thu Jan 24, 2019 12:24 pm

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám van, hogy vásároltam egy kínai Androidos fejegységet,
( https://www.gearbest.com/car-dvd-player ... id=1433363 )
amin a Waze-t szeretném használni, illetve használom is, csak elég hülyén működik.
Ha szól a rádió vagy akármilyen média, amint a Waze hangutasítást ad, minden más hangot kikapcsol, ahelyett, hogy csak lehalkítaná, majd vissza hangosítaná.
Ezek után átlépek a médialejátszóba, elindítom a lejátszást, vissza a Waze-ba és ekkor újra kell terveztetnem az utazást.
Telepítettem másik navigációs app-ot (HERE; Google maps) amikkel viszont rendesen működik a készülék.
Már többször újra telepítettem de nem használt.
Találkozott már valaki ilyennel? Hogy lehetne ezt megoldani? Direkt a Waze miatt vettem ilyen készüléket.
KUX666

Postby KUX666 » Thu Feb 07, 2019 12:06 pm

Murmidon wrote:
KUX666 wrote:Sziasztok!

amin a Waze-t szeretném használni, illetve használom is, csak elég hülyén működik.
Ha szól a rádió vagy akármilyen média, amint a Waze hangutasítást ad, minden más hangot kikapcsol, ahelyett, hogy csak lehalkítaná, majd vissza hangosítaná.
Ezek után átlépek a médialejátszóba, elindítom a lejátszást, vissza a Waze-ba és ekkor újra kell terveztetnem az utazást.
Telepítettem másik navigációs app-ot (HERE; Google maps) amikkel viszont rendesen működik a készülék.
Találkozott már valaki ilyennel? Hogy lehetne ezt megoldani? Direkt a Waze miatt vettem ilyen készüléket.

Szia.

Nalam is androidos fejegységről megy a Waze. Android 8.1 fut rajta. Alapból ki van kapcsolva hogy a hangutasításkor a radio szóljon. A gyári beállításoknál lehet módosítani. A belépéshez ird be 126. Ott meg kell keresni a megfelelő beállítást. Ha nem találod megnézem az enyémen és leírom a lepéseket.

Szia!

Köszi a segítséget, de a Waze-n kívül minden mással jól működik. Most már odáig eljutottam, hogy lehalkítja a média lejátszást el kezd beszélni és közben le is állítja a másik médiát.Úgy néz ki, át kell pártolnom másik navigációs szoftverre, vagy marad a telefonos verzió.
A 126-os kód az én fejegységemen nem jó. Itt 8888 a jelszó.de egyenlőre a "Navigation sound mode"-ot nem találom.
KUX666

Postby mikiwohl » Fri Nov 09, 2018 5:46 pm

Szép napot . Iphone xr telefonon én fektetve használom a waze programot. Nem rég óta van ez a készülékem. Jobb oldalon a barátok ikonját félig kitakarja a kijeltő beugró része. Kicsit zavaró. Lehetne esetleg javítani rajta?
Attachments
FD05CC4F-F332-4A04-914F-069BB0DA091B.jpeg
Mellékelem a hibáról a képet
(185.14 KiB) Downloaded 95 times
mikiwohl

Postby mikiwohl » Sat Nov 10, 2018 11:51 am

Ok köszi
mikiwohl

Postby mikiwohl » Sat Nov 10, 2018 11:52 am

Ok köszi
mikiwohl

Postby Murmidon » Fri Jan 25, 2019 8:46 pm

KUX666 wrote:Sziasztok!

Szia.

Nalam is androidos fejegységről megy a Waze. Android 8.1 fut rajta. Alapból ki van kapcsolva hogy a hangutasításkor a radio szóljon. A gyári beállításoknál lehet módosítani. A belépéshez ird be 126. Ott meg kell keresni a megfelelő beállítást. Ha nem találod megnézem az enyémen és leírom a lepéseket.
Country Manager: Romania,Hungary
[ img ][ img ] [ img ]
Murmidon
Country Manager
Country Manager

Has thanked: 7 times
Been thanked: 8 times

Postby Murmidon » Sun Jan 27, 2019 8:33 am

Pontosítók: Beállítások -> Navigation -> Navigation sound mode.
Country Manager: Romania,Hungary
[ img ][ img ] [ img ]
Murmidon
Country Manager
Country Manager

Has thanked: 7 times
Been thanked: 8 times

Postby PortikE » Sun Mar 05, 2017 8:37 pm

Sziasztok. Valaki tudna segíteni abban hogy miért "0" a helyezésem már elég rég ota? Előre os kőszi
PortikE

Has thanked: 2 times

PreviousNext

Return to Hungary [magyar]