Post by Szikra
Basscarv wrote:Nem töröltem semmilyen mappát, még ma is megvan.De még egy gondolat: ha a telefonos és a faceb.-os bejelentkezés ilyen károkat okoz nem kellene javítani, vagy a javításig szüneteltetni ezt a módszert,
vagy legalább egy körlevélben , rendszer tájékoztatóban ezt a felhasználók tudomására hozni ???
Nem, nem károkozás! A Wazebe hivatalosan felhasználónévvel és jelszóval kell belépni, hogy minden funkcióját ki lehessen használni. Ha FB-vel vagy telefonszámmal lépsz be, ugyan írja a pontokat míg ki nem lépsz (vagy újra nem telepíted), de nem tudja felhasználónévhez rendelni, mert ugye nincs regisztráció!
Nagyon sokan használják így, akiket nem érdekelnek a pontok és a szerkesztés, viszont szeretnek időben odaérni a céljukhoz és kerülni a dugókat. Ráadásul az FB belépés miatt, a barátok funkció is működni fog nekik.
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
Basscarv wrote:OK megtettem semmi változás.Köszi a tanácsot, de semmi sem változott.sajna. Azt azért még most sem értem, hpgy nincs egy ember a Waze-nél aki meg tudná nézni az élő felhasználókat vagy éppen a magukat törlőket / a véletlenekre gondoltam / más oldalakról /pl faceb./ki sem tudod törölni magad, ezeket a dolgokat át kellene gondolni az üzemeltetőknek "szerintem".
Nem törölted magad!
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szikra
Basscarv wrote:Semmi hibaüzenet nincs, nem is ajánlja fal a felhasználóneves belépést, csak akkor ha tartózkodási helyet akarok küldeni.akkor be tudom írni a két nevet de a jelszót már nem engedi.Ezután átugrik telefonszámos bejelentkezésre, itt meg legtöbbször nem küldi az sms-t.
Akkor térjünk vissza az elejére!!!
1) töröld a Waze appot
2) töröld a Waze mappát a telefonról
3) telepítsd újra a Waze appot
4) indítsd el
5) "Már van fiókod? Lépj be!"
Capture+_2016-11-06-11-45-04.png
Már van fiókod? Lépj be!
(40.75 KiB) Downloaded 523 times
6) "Belépés felhasználónévvel"
Capture+_2016-11-06-11-45-20.png
Belépés felhasználónévvel
(44.21 KiB) Downloaded 519 times
7) Add meg a telefonszámodat (az sms kb. 10-40 mp között fog megjönni)
8) csatlakozz a FB-hez
9) használd az appot
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by Szili17
Bitbo wrote:Sziasztok,
van egy régi felhasználóm, amit nem használok, de szerintem ugyanaz az emailcím van hozzá, mint a mostanihoz (lehet ez? így nem tudok jelszó resetet sem kérni). A régit szeretném törölni, s az új nicknevét átírni a régire. Van erre megoldás?
Nincs, onnantól hogy ugyanarra az e-mailre beregeltél mégegyet, csak az új felhasználód tudod bizgerálni. Legalábbis a jelszó reset csak ahhoz működik és elég valószínű hogy a régibe be sem tudsz lépni, akkor sem ha tudod a jelszavad, emiatt a név foglalt maradt és nem tudod újra használni.
Engedelmeddel nem próbálnám ki ezeket, hogy valóban így működnek-e, de elég valószínű.

(Már csak azért is, mert van egy Szili nevű user és véleményem szerint én regeltem jó rég, de nem használtam, elfelejtettem hogy van és ráregeltem ugyanarra az e-mailre egy másik usert. Ezt a mostanit. :) Aztán próbálkoztam belépni hátha tudom a saját jelszavamat és nem sikerült. Aztán volt még egy ember aki hozzád hasonlóan járt, vele 3 órán át próbálkoztunk mindenfélével és ez lett a konklúzió amit itt fent ↑ leírtam.)
Szili17
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 917
Has thanked: 412 times
Been thanked: 349 times
Send a message

Post by vequalsdividedt
Basscarv wrote:Hát nagyon örülnék , de nem tudok belépni a régi fiókomba telefonról.
Mit kapsz hibaüzenetnek? Csinálnál róla egy képernyőmentést?
vequalsdividedt
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 870
Has thanked: 147 times
Been thanked: 283 times
Send a message
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png