Rossz útvonalon navigál (felesleges kitérőket csináltat)
ÜDV!
Nem olyan régóta használom a programot, de eddig két alkalommal is előfordult, hogy a főútvonalról lenavigált, bevitt valami kis faluba aztán visszanavigált ugyanarra a főútvonalra. Volt hogy benavigált egy kis utcán, aztán a vele párhuzamos utcán 100 méterrel arrébb visszavitt a főútvonalra. (gyakorlatilag egy U alakú kitérőt csináltatott velem) és ezt nem egyszer csinálta meg, hanem több alkalommal is!!!
Persze a harmadik után már átkapcsoltam az iGo ra, azzal még soha ilyen gondom nem volt.
A legdurvább tegnap volt Dunaföldvár felől tartottam haza Kecskemétre.
Gyakorlatilag nyíl egyenes úton (52.sz út) lehet Kecskemétre eljutni. (ennél rövidebb, vagy gyorsabb utat sem lehet tervezni)
A program Solt-nál meghülyült, és mindenáron le akart vinni a mellékutcákba, hol jobbra hol balra.
De Solt után sem javult meg, ott is el akart vinni Izsák felé.
A biztonság kedvéért ellenőriztem az úti célt, és a programot is újraindítottam, de nem javult meg.
Tudja valaki mi lehet a gondja baja?
A navigálásnál a gyorsabb útvonal van beállítva.
Nem olyan régóta használom a programot, de eddig két alkalommal is előfordult, hogy a főútvonalról lenavigált, bevitt valami kis faluba aztán visszanavigált ugyanarra a főútvonalra. Volt hogy benavigált egy kis utcán, aztán a vele párhuzamos utcán 100 méterrel arrébb visszavitt a főútvonalra. (gyakorlatilag egy U alakú kitérőt csináltatott velem) és ezt nem egyszer csinálta meg, hanem több alkalommal is!!!
Persze a harmadik után már átkapcsoltam az iGo ra, azzal még soha ilyen gondom nem volt.
A legdurvább tegnap volt Dunaföldvár felől tartottam haza Kecskemétre.
Gyakorlatilag nyíl egyenes úton (52.sz út) lehet Kecskemétre eljutni. (ennél rövidebb, vagy gyorsabb utat sem lehet tervezni)
A program Solt-nál meghülyült, és mindenáron le akart vinni a mellékutcákba, hol jobbra hol balra.
De Solt után sem javult meg, ott is el akart vinni Izsák felé.
A biztonság kedvéért ellenőriztem az úti célt, és a programot is újraindítottam, de nem javult meg.
Tudja valaki mi lehet a gondja baja?
A navigálásnál a gyorsabb útvonal van beállítva.
Re: Rossz útvonalon navigál (felesleges kitérőket csináltat)