benzinkút keresés

[ img ]

Moderators: Unholy, zsezo, Watt25, marcedli, pulsarxp

Re: benzinkút keresés

Postby mikiholiday4 » Thu Mar 02, 2017 6:38 pm

Igen, nemrég jelentkeztem tesztelőnek. Sajnos ez sem oldotta meg a problémámat. Első indításnál ok, aztán másodszorra már nem jelenik meg... Jelentettem.
mikiholiday4

Has thanked: 20 times
Been thanked: 9 times

Postby stJeromos » Fri Dec 21, 2018 2:08 pm

Sziasztok!

Jártam ma a Nyócker-ben és tankolnom is kellett, odafelé menet láttam hogy a Haller utcában a Shell pénteki akciója miatt -10 Ft, a Halleren állnak sorban a kocsik. Gondoltam majd vissza felé beugrok.
A Tolnai Lajos utcában volt dolgom, amikor végeztem megnyomtam a kútkeresést. Jöttek is a találatok köztük a Haller utcai Shell kút 331 Ft-al és egy zöldel jelölt az Orczy téren a Lukoil 326 Ft Frissítette nem tom már ki, de ma. Hazafelé az is útba esik, szóval irányt vettem és jő a helyszíni meglepetés, nem 326 Ft a benzin, hanem 336,90. Aki ma frissítette az elírta vagy a kutasok csinálnak maguknak egy kis extra forgalmat?
stJeromos

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby VPLaci » Sat Dec 22, 2018 8:47 am

stJeromos wrote:Sziasztok!

Jártam ma a Nyócker-ben és tankolnom is kellett, odafelé menet láttam hogy a Haller utcában a Shell pénteki akciója miatt -10 Ft, a Halleren állnak sorban a kocsik. Gondoltam majd vissza felé beugrok.
A Tolnai Lajos utcában volt dolgom, amikor végeztem megnyomtam a kútkeresést. Jöttek is a találatok köztük a Haller utcai Shell kút 331 Ft-al és egy zöldel jelölt az Orczy téren a Lukoil 326 Ft Frissítette nem tom már ki, de ma. Hazafelé az is útba esik, szóval irányt vettem és jő a helyszíni meglepetés, nem 326 Ft a benzin, hanem 336,90. Aki ma frissítette az elírta vagy a kutasok csinálnak maguknak egy kis extra forgalmat?

Szia! A Lukoil csütörtökönként -10 Ft-tal árul. A lelkiismeretes wazer frissítette, akkor, majd a pontvadász wazer csak le OK-zta, így pénteken is maradt a -10 Ft. Egyes Shell kutak du 2-6 közt akcióznak (-10 Ft.) ezek is úgy maradnak gyakran a fentiek miatt. Vidéken 20-60 napos frissítéssel is találkoztam már. SZóval alapvetően rajtunk felhasználókon múlik a pontosság. Üdv, Laci
VPLaci

Has thanked: 294 times
Been thanked: 153 times

Postby VPLaci » Sat Dec 22, 2018 8:54 am

Berber-hu wrote:Helló zsenik!

Kérdezném én is a benzinkutakat. Nagyon tuti megoldás lenne ha megbízható lenne. Problémáim:
- Nem hoz a kutak között olyanokat amik egyértelműen olcsóbbak, és útba is esnek. pl. Auchan, Envi. Következetesen kihagyja és a drágábbakat preferálja.
- Ha rákeresek, hogy Auchan kút akkor lejönnek. Ár nélkül, pedig tudja, mert felvihető, és karbantartott.
- Ja és az autóban lévő NAVIs WiFis fejegységben NEM jelenik meg a kedvencek után a kutak jel. Be kell pötyögni. Egyszer ugyan megjelent de azóta se jövök rá hogyan.
- A kutak árait szerintem néha a kutasok hamisítják, mert voltam aznapi frissítésű helyen ahol a valós ár vagy 20 Ft-al volt drágább. Jó lenne ha közlekedéshez lenne kötve.
- A kutakat jó lenne ha egységesen benzinkútnak titulálnák legalább az alternatív megnevezésben, mert szintén nem hozza a mindenfélére keresztelt kutakat.

Köszönöm, hogy ha elolvastatok.

Szia! Kicsit játszadozz az app-pal. Mert állítható, hogyan hozza a benzinkutakat (pl. ára alapján), és mit mutasson. Üdv, Laci
VPLaci

Has thanked: 294 times
Been thanked: 153 times

Previous

Return to Hungary [magyar]