Post Reply

A térkép nem szerkezthetö

Post by zroutik
Szia,

már egy ideje Kisorosziban nyaralunk és úgy gondoltam rá teszek egy pár új pontot (POI) a térképre. A waze-t naponta használom, de a térkép mégse szerkezthető (non-editable area). Meg lehetne kérem engedni a szerkesztést? Köszi.
zroutik
Posts: 63
Has thanked: 18 times
Been thanked: 1 time

POSTER_ID:17114895

1

Send a message

Post by GicziMarton
Sziasztok!

A lakóhelyemen szeretnék sebességkorlátozást módosítani, egy forgalmas utca kapott korlátozást, de nem engedi. Van erre valami megoldás, vagy mindig kötelező magasabb szinten zárolni a térképeket?

Köszi!
GicziMarton
Posts: 1
Send a message

Post by trivia211
zroutik wrote:Szia,

már egy ideje Kisorosziban nyaralunk és úgy gondoltam rá teszek egy pár új pontot (POI) a térképre. A waze-t naponta használom, de a térkép mégse szerkezthető (non-editable area). Meg lehetne kérem engedni a szerkesztést? Köszi.
Szia!
Azzal a felhasználóval vagy bejelentkezve, amellyel használtad a Waze-t Kisorosziban? Az utazások fülön meg tudod nézni, hogy milyen vezetéseidet regisztrálta a rendszer. Kellene legyen legalább egy, ami érinti a környéket.
trivia211
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 496
Has thanked: 98 times
Been thanked: 133 times
Send a message

Post by VPLaci
GicziMarton wrote:Sziasztok!

A lakóhelyemen szeretnék sebességkorlátozást módosítani, egy forgalmas utca kapott korlátozást, de nem engedi. Van erre valami megoldás, vagy mindig kötelező magasabb szinten zárolni a térképeket?

Köszi!
viewforum.php?f=896
VPLaci
Posts: 1121
Has thanked: 547 times
Been thanked: 265 times
Send a message

Post by zsezo
zroutik wrote:Szia,

már egy ideje Kisorosziban nyaralunk és úgy gondoltam rá teszek egy pár új pontot (POI) a térképre. A waze-t naponta használom, de a térkép mégse szerkezthető (non-editable area). Meg lehetne kérem engedni a szerkesztést? Köszi.
Szia!

Amint megjelennek a bejárt útjaid a szerkesztőben, ezeket a bal oldali panelon találod az utazásaim fül alatt!

Ha ott van, de nem engedi, akkor lehet hogy nálad magasabb szinten le van zárva! :D
Szép napot!
zsezo
Posts: 705
Has thanked: 207 times
Been thanked: 77 times
Send a message
Outsmarting ourselves, together. :D
Country manager, Global Champ: Hungary and FTW
http://waze.hu and Facebook and HU:Térképszerkesztés/Map Editing