Post Reply

Térkép hibajelentéssel kapcsolatos szerkesztői kommunikáció

Post by SPalko20
Sziasztok!

Térkép hibejelentét küldtem applikáción keresztül. Emailen kaptam további kérdést VazeZoleetól, de sem az applikációban, sem a webes profilom alatt nem jelenik meg a kérdés, kérés, így nem tudok rá válaszolni.

SPalko20
SPalko20
Posts: 2

POSTER_ID:17185507

1

Send a message

Post by Bazsi75
Waze Map Editor <no-reply@waze.com> ezt írta (időpont: 2019. aug. 18., V 23:09):
Kedves Bazsi75!

Egy új hozzászólás érkezett az általad 03.08.2019 időpontban Budapest II., Angelo Rotta rakpart címen, jelentett térképhibához. A Waze térképszerkesztő közösség egyik tagjának további információkra van szüksége a probléma megoldásához.

Murmidon írta 18.08.2019 23:09 időpontban:

Szia. Milyen térképhibával találkoztál a jelzett helyen? Írd meg kérlek részletesen. Válaszodat előre is köszönöm. Murmidon


Szia.
Csak annyi volt a hiba, hogy nem volt lezárva a rakpart.

Viszont ha már hiba akkor hónapok óta a XI kerület Dombóvári út a Budafoki út és a Kopaszi gát között 70 helyett 50.

Üdvözlettel
Bazsi75
Bazsi75
Posts: 1
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Szikra
SPalko20 wrote:Sziasztok!

Térkép hibejelentét küldtem applikáción keresztül. Emailen kaptam további kérdést VazeZoleetól, de sem az applikációban, sem a webes profilom alatt nem jelenik meg a kérdés, kérés, így nem tudok rá válaszolni.

SPalko20
Ide is letudod írni, hogy mi a gond.
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 2067
Has thanked: 921 times
Been thanked: 687 times
Send a message

Post by VazeZolee
SPalko20 wrote:Sziasztok!

Térkép hibejelentét küldtem applikáción keresztül. Emailen kaptam további kérdést VazeZoleetól, de sem az applikációban, sem a webes profilom alatt nem jelenik meg a kérdés, kérés, így nem tudok rá válaszolni.

SPalko20
Szia!
Lehet, hogy már le is lett zárva a jelentés? Mikor lehetett?
VazeZolee
Posts: 354
Has thanked: 54 times
Been thanked: 77 times
Send a message

Post by VPLaci
Bazsi75 wrote:Waze Map Editor <no-reply@waze.com> ezt írta (időpont: 2019. aug. 18., V 23:09):
Kedves Bazsi75!

Egy új hozzászólás érkezett az általad 03.08.2019 időpontban Budapest II., Angelo Rotta rakpart címen, jelentett térképhibához. A Waze térképszerkesztő közösség egyik tagjának további információkra van szüksége a probléma megoldásához.

Murmidon írta 18.08.2019 23:09 időpontban:

Szia. Milyen térképhibával találkoztál a jelzett helyen? Írd meg kérlek részletesen. Válaszodat előre is köszönöm. Murmidon


Szia.
Csak annyi volt a hiba, hogy nem volt lezárva a rakpart.

Viszont ha már hiba akkor hónapok óta a XI kerület Dombóvári út a Budafoki út és a Kopaszi gát között 70 helyett 50.

Üdvözlettel
Bazsi75
Szia!
1) Hogy az app-ból válaszolni tudj, engedélyezd a személyes üzenetek fogadását az app-ban, és a mobilon, hogy az applikáció üzenetei megjelenjenek.
2) A Sziget előre jelzett lezárásait vittük fel... Célszerű a már nem létező lezárásokat, úgy jelezni, hogy belekattintasz a lezárásbe, és ott írsz bele közvetlenül. Gyorsabb lehet a probléma megoldása.
3) Kösz a jelzést! legkorábban 2 nap múlva lesz észlelhető élesben.

Üdv, Laci
VPLaci
Posts: 1121
Has thanked: 547 times
Been thanked: 265 times
Send a message