Hála, és köszönet Nektek és a Waze-nak!

Image

Moderators: Unholy, zsezo, Watt25, marcedli, pulsarxp

Hála, és köszönet Nektek és a Waze-nak!

Postby KisCsibeMeow » Fri Nov 22, 2019 7:27 pm

Gondolkodtam, hogy melyik topicba írjam le köszönetemet felétek.., míg végül úgy döntöttem, hogy nyitok egy újat.

Tegnap délután már sötétedett, és úgy adódott, hogy Csongrád megyéből egy kis településről kellett egy kisgyereket igen sürgősen a Bethesda Gyermekkórházba vinnünk.. (mentővel).

Fantasztikus volt, ahogyan felnavigált... a forgalomtól függően tervezett.. és bár igaz, hogy megkülönböztetett jelzéssel vonultunk, a mi útvonalunkon nem volt dugó... míg a szembe sávokban nem egy helyen igen. (az M5-ön mentünk, előbb a 0-sra tervezett, majd gondolom az alakuló forgalom alapján az Ecserin át az Üllőin...).

Flottul odanavigált a kórház bejáratához. Majd onnan haza, még egy MOL kutat is útba ejtve.
Nem vagyok járatos Pesten, és különösen feladja a leckét az, ha sötét is van hozzá, és még kéklámpával is vonulunk, mivel sürgős... (meglehetősen sok dologra kell odafigyelni, vigyázni magunkra, és a többi közlekedőre tapogatva a határokat..., mégis amennyire lehet gyorsan, ugyanakkor kíméletesen eljuttatni a beteget, sérültet a kórházba).

Nekem hihetetlen nagy segítség, hogy van ilyen lehetőség - waze.. a korábbiakkal összevetve, mikor még térképet kellett használnunk...

És milyen jó érzés volt látni azt, ahogyan a pályán haladtunk, előttünk mennyi wazer közlekedik éppen... hogy egy közösség vagyunk voltaképpen... Nagyon jó érzés volt...
"vigyázz út szélén autó"... igen.. hát.. és még ezt is tudja..

Meg is osztottam munkatársaimmal az igen pozitív tapasztalatomat a waze-val, ahogyan az elmúlt egy év során már többször is..

Köszönöm :!: :!: :!:

És örülök, hogy ott, ahol tudok hozzájárulhatok én is, itt-ott házszám hozzáadással, lezárás jelentéssel, és amivel éppen adódik.

--- Ha van olyan topic, amibe jobban illik hozzászólásom, kérlek helyezzétek át -- köszönöm ---

És ez nem elszállt hozzászólás akar lenni, mivel találkozunk időről-időre "javítani valóval", vagy éppen frissíteni valóval, működési nehézséggel... ismerem ezt az oldalát is.. ezek azonban eltörpülnek amellett, hogy mekkora segítség a waze...

Hála Nektek!
KisCsibeMeow

Has thanked: 29 times
Been thanked: 21 times

Re: Hála, és köszönet Nektek és a Waze-nak!

Postby KisCsibeMeow » Sat Nov 23, 2019 7:39 am

Szikra wrote:Zoli, ehhez te is nagyon sokat hozzá tettél! ;)

Köszönöm, kedves Tőled, Zsolt!

Persze azért elnézve a bejárt útvonalat (Pesten), hogy ott mennyi munkátok van benne, azokban a nem kicsit összetett utakban, kereszteződésekben... Mire jelen állapotát elérte a térkép adatbázis.. nem beszélve a napi karbantartásokról, jelentésekre reagálásokról, ami sokszor a "kezdő" wazertől érkeznek, aki először fedezi fel a jelentés ikonját..

Látom időnként ránézve, hogy mennyi munka lehet ez.. idő, és türelem... magam is csak a kezdők közé tartozom, és az idő is másra megy el... mindemellett munkám során jellemzően sima működést tapasztalok, maximum házszámokat, tanyaszámokat, esetleg hiányzó földutakat pótolok.. környékünkön ennyit tudok "hozzátenni", a már meglévő, és jó munkához.. és tudom, hogy ez csak jelképes ahhoz az általatok már elvégzett, és folyamatában végzett munkához képest (jelentések, lezárások, útépítések, változások lereagálása, beállítása).

Ezért is értékelem ennyire mindazt, amit a waze-val kaphattam.
KisCsibeMeow

Has thanked: 29 times
Been thanked: 21 times

Re: Hála, és köszönet Nektek és a Waze-nak!

Postby Szikra » Fri Nov 22, 2019 7:48 pm

KisCsibeMeow wrote:Gondolkodtam, hogy melyik topicba írjam le köszönetemet felétek.., míg végül úgy döntöttem, hogy nyitok egy újat.

Tegnap délután már sötétedett, és úgy adódott, hogy Csongrád megyéből egy kis településről kellett egy kisgyereket igen sürgősen a Bethesda Gyermekkórházba vinnünk.. (mentővel).

Fantasztikus volt, ahogyan felnavigált... a forgalomtól függően tervezett.. és bár igaz, hogy megkülönböztetett jelzéssel vonultunk, a mi útvonalunkon nem volt dugó... míg a szembe sávokban nem egy helyen igen. (az M5-ön mentünk, előbb a 0-sra tervezett, majd gondolom az alakuló forgalom alapján az Ecserin át az Üllőin...).

Flottul odanavigált a kórház bejáratához. Majd onnan haza, még egy MOL kutat is útba ejtve.
Nem vagyok járatos Pesten, és különösen feladja a leckét az, ha sötét is van hozzá, és még kéklámpával is vonulunk, mivel sürgős... (meglehetősen sok dologra kell odafigyelni, vigyázni magunkra, és a többi közlekedőre tapogatva a határokat..., mégis amennyire lehet gyorsan, ugyanakkor kíméletesen eljuttatni a beteget, sérültet a kórházba).

Nekem hihetetlen nagy segítség, hogy van ilyen lehetőség - waze.. a korábbiakkal összevetve, mikor még térképet kellett használnunk...

És milyen jó érzés volt látni azt, ahogyan a pályán haladtunk, előttünk mennyi wazer közlekedik éppen... hogy egy közösség vagyunk voltaképpen... Nagyon jó érzés volt...
"vigyázz út szélén autó"... igen.. hát.. és még ezt is tudja..

Meg is osztottam munkatársaimmal az igen pozitív tapasztalatomat a waze-val, ahogyan az elmúlt egy év során már többször is..

Köszönöm :!: :!: :!:

És örülök, hogy ott, ahol tudok hozzájárulhatok én is, itt-ott házszám hozzáadással, lezárás jelentéssel, és amivel éppen adódik.

--- Ha van olyan topic, amibe jobban illik hozzászólásom, kérlek helyezzétek át -- köszönöm ---

És ez nem elszállt hozzászólás akar lenni, mivel találkozunk időről-időre "javítani valóval", vagy éppen frissíteni valóval, működési nehézséggel... ismerem ezt az oldalát is.. ezek azonban eltörpülnek amellett, hogy mekkora segítség a waze...

Hála Nektek!

Zoli, ehhez te is nagyon sokat hozzá tettél! ;)
Szikra
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 783 times
Been thanked: 601 times

Return to Hungary [magyar]