Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Teede ühendamine

Post by FredFxz
Selline probleem, et olen ikka ja jälle avastanud teid, mis pole ristmike tasandil ühendatud, kuid neid ühendama hakates ei seo teid omavahel ära ehk siis liitmisel ei muutu ristuv tee aktiivseks nii nagu uue tee tegemisel. Olen proovinud otsa ilusti ristuva tee keskele ajada, kuid ikka annab tihti teate, et proovi muuta jne.. mis ma valesti teen?
http://fxz.ee/asjad/download.jpg
FredFxz
Posts: 16
Has thanked: 9 times

POSTER_ID:17125850

1

Send a message

Post by FredFxz
Aga veel küsimus, et kui olen maastikul käinud ja tee rullinud, kuid osa sellest on 4x4 põlluvahe ja osa sellest kruusatee, kas kuidagi on võimalik ka tee keskelt kaheks teha või pean pool ära kustutama ja eraldi teed peale joonistama?
FredFxz
Posts: 16
Has thanked: 9 times
Send a message

Post by matsalka
FredFxz wrote:Aga veel küsimus, et kui olen maastikul käinud ja tee rullinud, kuid osa sellest on 4x4 põlluvahe ja osa sellest kruusatee, kas kuidagi on võimalik ka tee keskelt kaheks teha või pean pool ära kustutama ja eraldi teed peale joonistama?
Tee vastavatesse kohtadesse ajutised ristmikud. Ristmiku koht poolitab tee ja seejärel kustuta see ajutine haru.
matsalka
Coordinators
Coordinators
Posts: 1330
Has thanked: 135 times
Been thanked: 257 times
Send a message

CM & Coordinator of Estonia | Eesti keelne Wiki | Facebook: Waze Eesti

Post by Valvejoodik0
Sa oled madala (1/2) taseme editor ja ei saa lisada teid kõrge lukutasemega teede külge. Et lisada, tee teejupp korralikuks ja anna link teejupile siia foorumisse:
viewtopic.php?f=260&t=41708
või siia:
viewtopic.php?f=260&t=20073

Siis lisavad kõrgema taseme kasutajad ristmiku. See on selleks, et mingi mats maalt ei hakkaks (vahest üpris keerukaid ristmikke) lõhkuma ega ei joonistaks teid täiesti suvaliselt maha. Ehk kui makaak sirkli kätte saab, siis ei juhtuks kõige hullemat :D

Lisaks peaks kusagil peituma teede muutmise juhend. Linki vast oskab keegi teine pakkuda...
Valvejoodik0
Posts: 187
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Send a message