Post by Mikk36
A'la kõik kruusateed max street tüüpi?
Mikk36
Posts: 566
Has thanked: 9 times
Been thanked: 93 times
Send a message

Post by Mikk36
Isegi kui kõik street panna, siis ega Wazel navigeerimata jää teekond. Metsateed saab endiselt metsateedeks määrata (või siis uue süsteemi järgi linnuke külge).
Mikk36
Posts: 566
Has thanked: 9 times
Been thanked: 93 times
Send a message

Post by Mikk36
mikupoiss wrote:Lisaks arvestab Waze navigeerimisel (nt võrdsete kiiruseandmete puhul) ikkagi teeklassi.
Jah, kohati on see üsna tülikas, peab lausa kaarti häkkima, et Waze ringiga ei saadaks asjatult, kuigi saab ka otse.
Mikk36
Posts: 566
Has thanked: 9 times
Been thanked: 93 times
Send a message

Post by Mikk36
Läti näite kohta Street View näitab, et seal on kruusalõik vahel.
Mikk36
Posts: 566
Has thanked: 9 times
Been thanked: 93 times
Send a message

Post by Mikk36
Teoorias on nüüd see dirt road valik olemas, aga kuuldavasti ei mõjuvat see kliendile veel.
Omamoodi surumine käib WME Beta alafoorumis, et saaks vähemalt 2 eri taset (dirt road ja unpaved road).
Väidetavalt Google Mapsis vms konkureerivas olevat mingi 10 eri taset kruusateedel, Waze ei suuda näed kahtegi saada.
Mikk36
Posts: 566
Has thanked: 9 times
Been thanked: 93 times
Send a message

Post by Mikk36
kriimsilm wrote:
p33tert wrote: Eriti pikka teekonda pole Hiiumaal võimalik maha joonistada, nii et maksimaalne oli ehk vast 80 km. Samas rõhutab see pointi et marsruudi kogupikkusest sõltuv marsruutimisalgoritm on tegelikult ikkagi mõttetus.
:idea: See ongi salastatud algoritmi saladus!

80km võib PS vältimisel isegi vähe olla. Hetkel on veel see UNPAVED atribuudi lootus ka tekkinud. Vaatame mis selle kohta öeldakse. Praegu on palju lärmi löödud (juba teist korda tehti valesti) ja neil on mida seedida.
80 km max pikkus tähendab ju 40+40, see ikka üsna vähe.
Mikk36
Posts: 566
Has thanked: 9 times
Been thanked: 93 times
Send a message

Post by mikupoiss
Mingi ajutine kamm ju. Praegu livemap suunab ilusti tagasi suure tee peale kohe.
mikupoiss
Area Manager
Area Manager
Posts: 851
Has thanked: 160 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by mikupoiss
Palun allikat sellele!
mikupoiss
Area Manager
Area Manager
Posts: 851
Has thanked: 160 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by mikupoiss
Ma ei saa aru, miks kamm selle kohaga on. Arvutis on livemap pooltel juhtudel katki ja kui toimib, siis mul tavaline routing ja RBS näitavad ka õigesti :|
Ehk siis ma ei saada enne kui ma ise olen ka selle jama läbi teinud või reprodutseerida suudan. Nüüd nv suunas ilusti, muide :)
mikupoiss
Area Manager
Area Manager
Posts: 851
Has thanked: 160 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by mikupoiss
matsalka wrote:Mul on Adaveres 2 korda mõlemas suunas õigesti suunanud. Nii et pole seal häda midagi. Enam.
mikupoiss wrote:Palun allikat sellele!
http://www.google.ee/search?q=waze+left+turns
1. Ära kunagi lingi üldist Google'i otsingut kui sa tahad teistele asjakohast ja konkreetset infot jagada

2. Kui sa mõtled a la seda linki: http://bgr.com/2016/06/19/waze-left-turns-solution/ siis ära muretse, seda tehakse siiski koostöös editoridega ja ametitega. Päris suvaliselt Waze otsustama neid ei hakka. Siiani ei ole ma ka kuulnud, et keegi neid edastanud oleks Maarjamaa kohta. Viimati uurisin ise siinsetelt vanadelt kaladelt ja siis öeldi, et pole ühtegi sellist olemas, mis reaalselt sekkumist vajaks. Infoks niipalju, et ma istun Eestis (vähemalt ametlikult) ainsana teise routingu-serveri otsas ja seal on seda päris edukalt juba pikka aega testitud.
mikupoiss
Area Manager
Area Manager
Posts: 851
Has thanked: 160 times
Been thanked: 102 times
Send a message