A'la kõik kruusateed max street tüüpi?
https://wiki.waze.com/wiki/images/3/35/WazeKnight.png[img]https:///3M7TR8[/img][img]https:///xvwoxO[/img]https://wiki.waze.com/wiki/images/c/c1/ ... Tester.pnghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/542 ... wByvD7.png
Isegi kui kõik street panna, siis ega Wazel navigeerimata jää teekond. Metsateed saab endiselt metsateedeks määrata (või siis uue süsteemi järgi linnuke külge).
https://wiki.waze.com/wiki/images/3/35/WazeKnight.png[img]https:///3M7TR8[/img][img]https:///xvwoxO[/img]https://wiki.waze.com/wiki/images/c/c1/ ... Tester.pnghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/542 ... wByvD7.png
Jah, kohati on see üsna tülikas, peab lausa kaarti häkkima, et Waze ringiga ei saadaks asjatult, kuigi saab ka otse.mikupoiss wrote:Lisaks arvestab Waze navigeerimisel (nt võrdsete kiiruseandmete puhul) ikkagi teeklassi.
https://wiki.waze.com/wiki/images/3/35/WazeKnight.png[img]https:///3M7TR8[/img][img]https:///xvwoxO[/img]https://wiki.waze.com/wiki/images/c/c1/ ... Tester.pnghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/542 ... wByvD7.png
Läti näite kohta Street View näitab, et seal on kruusalõik vahel.
https://wiki.waze.com/wiki/images/3/35/WazeKnight.png[img]https:///3M7TR8[/img][img]https:///xvwoxO[/img]https://wiki.waze.com/wiki/images/c/c1/ ... Tester.pnghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/542 ... wByvD7.png
Teoorias on nüüd see dirt road valik olemas, aga kuuldavasti ei mõjuvat see kliendile veel.
Omamoodi surumine käib WME Beta alafoorumis, et saaks vähemalt 2 eri taset (dirt road ja unpaved road).
Väidetavalt Google Mapsis vms konkureerivas olevat mingi 10 eri taset kruusateedel, Waze ei suuda näed kahtegi saada.
Omamoodi surumine käib WME Beta alafoorumis, et saaks vähemalt 2 eri taset (dirt road ja unpaved road).
Väidetavalt Google Mapsis vms konkureerivas olevat mingi 10 eri taset kruusateedel, Waze ei suuda näed kahtegi saada.
https://wiki.waze.com/wiki/images/3/35/WazeKnight.png[img]https:///3M7TR8[/img][img]https:///xvwoxO[/img]https://wiki.waze.com/wiki/images/c/c1/ ... Tester.pnghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/542 ... wByvD7.png
80 km max pikkus tähendab ju 40+40, see ikka üsna vähe.kriimsilm wrote:See ongi salastatud algoritmi saladus!p33tert wrote: Eriti pikka teekonda pole Hiiumaal võimalik maha joonistada, nii et maksimaalne oli ehk vast 80 km. Samas rõhutab see pointi et marsruudi kogupikkusest sõltuv marsruutimisalgoritm on tegelikult ikkagi mõttetus.
80km võib PS vältimisel isegi vähe olla. Hetkel on veel see UNPAVED atribuudi lootus ka tekkinud. Vaatame mis selle kohta öeldakse. Praegu on palju lärmi löödud (juba teist korda tehti valesti) ja neil on mida seedida.
https://wiki.waze.com/wiki/images/3/35/WazeKnight.png[img]https:///3M7TR8[/img][img]https:///xvwoxO[/img]https://wiki.waze.com/wiki/images/c/c1/ ... Tester.pnghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/542 ... wByvD7.png
Mingi ajutine kamm ju. Praegu livemap suunab ilusti tagasi suure tee peale kohe.
Palun allikat sellele!
Ma ei saa aru, miks kamm selle kohaga on. Arvutis on livemap pooltel juhtudel katki ja kui toimib, siis mul tavaline routing ja RBS näitavad ka õigesti
Ehk siis ma ei saada enne kui ma ise olen ka selle jama läbi teinud või reprodutseerida suudan. Nüüd nv suunas ilusti, muide
Ehk siis ma ei saada enne kui ma ise olen ka selle jama läbi teinud või reprodutseerida suudan. Nüüd nv suunas ilusti, muide
1. Ära kunagi lingi üldist Google'i otsingut kui sa tahad teistele asjakohast ja konkreetset infot jagadamatsalka wrote:Mul on Adaveres 2 korda mõlemas suunas õigesti suunanud. Nii et pole seal häda midagi. Enam.
http://www.google.ee/search?q=waze+left+turnsmikupoiss wrote:Palun allikat sellele!
2. Kui sa mõtled a la seda linki: http://bgr.com/2016/06/19/waze-left-turns-solution/ siis ära muretse, seda tehakse siiski koostöös editoridega ja ametitega. Päris suvaliselt Waze otsustama neid ei hakka. Siiani ei ole ma ka kuulnud, et keegi neid edastanud oleks Maarjamaa kohta. Viimati uurisin ise siinsetelt vanadelt kaladelt ja siis öeldi, et pole ühtegi sellist olemas, mis reaalselt sekkumist vajaks. Infoks niipalju, et ma istun Eestis (vähemalt ametlikult) ainsana teise routingu-serveri otsas ja seal on seda päris edukalt juba pikka aega testitud.
Re: Adavere mõistatus