Kõrvalmaantee ei ole ühendatud, kuna pole ise konkreetsel teel sõitnud, siis ei lase parandada.
https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... TTTTTTTTFT
https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... TTTTTTTTFT
gps miskipärast paar kilomeetrit ei töödanud ja ma ei saa kõrvalmaanteed korrigeerida väiksel jupil.
https://world.waze.com/editor/?lon=25.8 ... TTTTTTTTFT
https://world.waze.com/editor/?lon=25.8 ... TTTTTTTTFT
Ühendasin jupid ära mis oli võimalik. ühendamata jäid need, kus küla nimetused olid erinevad ja ei lasknud kokku liita.zCougar wrote:Aitan selle sul korda teha aga eemalda palun need üleliigsed ühenduspunktid. Praegu koosneb see tee suurest hulgast väikestest juppidest. Kahe jupi ühendamiseks aktiveeri ühenduspunkt ning vajuta "Del" või prügikasti nupule.scr00p wrote:gps miskipärast paar kilomeetrit ei töödanud ja ma ei saa kõrvalmaanteed korrigeerida väiksel jupil.
https://world.waze.com/editor/?lon=25.8 ... TTTTTTTTFT
--
Cougar
Põhimaantee joonistatud topelt. Probleem on selles, et seda ühte lõiku ei lase üldse korrigeerida ega ka kustutada.
https://world.waze.com/editor/?lon=26.0 ... TTTFTTTTFT
https://world.waze.com/editor/?lon=26.0 ... TTTFTTTTFT
Haljala liiklussõlme ehitus on juba üsna kaugel, kuna kaardil on reportitud rambi puudumine joonistasin 2 rampi juurde, mida ma ei saa lukus E20-ga ühendada.
Kui juba vastava leveli inimene korrigeerima hakkab, siis riigimaanteede 17177 (Rakvere mnt) ja 23 endised ühendused E20-ga nüüdseks kinni pandud. Rakvere mnt endise ühenduse juures peaks olema kohaliku liikluse jaoks väike ring (tagasipöörde koht)
https://world.waze.com/editor/?lon=26.2 ... ,181663499
Kui juba vastava leveli inimene korrigeerima hakkab, siis riigimaanteede 17177 (Rakvere mnt) ja 23 endised ühendused E20-ga nüüdseks kinni pandud. Rakvere mnt endise ühenduse juures peaks olema kohaliku liikluse jaoks väike ring (tagasipöörde koht)
https://world.waze.com/editor/?lon=26.2 ... ,181663499
See vana 23 ots ei tohiks enam ametlikult lahti olla, kuid läbi pole ka kaevatud - ehitajad pargivad oma autosid seal. Siin on võimalus, et keegi neist töötajatest sõitis otse läbi või keegi ignoreeris liikluskorraldusvahendeid. Mul on homme sinna kanti asja, vaatan täpselt üle kuidas seis on.zCougar wrote:Kas seda [23]->[E20] ühendust ka enam pole? Näen seal kaardiviga püsti ning GPS träkid näitavad veel viimasel ajalgi liikumisi. OSM peal seal enam ühendust pole. Paistab, et seda on juba uuendatud.scr00p wrote:Haljala liiklussõlme ehitus on juba üsna kaugel, kuna kaardil on reportitud rambi puudumine joonistasin 2 rampi juurde, mida ma ei saa lukus E20-ga ühendada.
Kui juba vastava leveli inimene korrigeerima hakkab, siis riigimaanteede 17177 (Rakvere mnt) ja 23 endised ühendused E20-ga nüüdseks kinni pandud. Rakvere mnt endise ühenduse juures peaks olema kohaliku liikluse jaoks väike ring (tagasipöörde koht)
https://world.waze.com/editor/?lon=26.2 ... ,181663499
Parem pööre on tegelikult lubatud, kuid segment lvl 3 inimese poolt lukustatud:
https://world.waze.com/editor/?lon=26.3 ... =152273392
https://world.waze.com/editor/?lon=26.3 ... =152273392
Re: Lukus teed