Parandatudmax_pkr wrote:Siit ei saa, sest siin on praegu tee kinni.
--
Cougar
Parandatudmax_pkr wrote:Siit ei saa, sest siin on praegu tee kinni.
Ühendatudmarkosu wrote:https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... TTTFTTTTFT
Lukus (level 4) maantee jätkub väiksema teena, kuid on ühendamata.
Miks sa seda tükki edida tahad? See on ainukesena korras. Kogu tee [5] peab olema Freeway tüüpi.tuuline wrote:https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... s=90918765
Level4( kahjuks ei saanud editida)
Õige tähelepanek. Muide Waze võib sind hädaolukorras autoga ka sinna sillale juhatada. Kui see sild ikka kuidagi autosõitu ei kannata, siis on mõistlik jalgtee ots maantee küljest lahti ühendada. Aga igal juhul tuleks lubatud pöörded ikkagi korda tehatuuline wrote:See sel ilus sild:D(jalakäimiseks)
Mina küll autosi sinna peale ei laseks.!
Korrastuuline wrote:https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =168092589
Mööda söidusuunda minnes ei saa enam vasakule keerata(ma ei saanud seda ära parandada!)
Ühendasin seal suure porstu neid. Kui veel leiad, anna teadakriimsilm wrote:Sinine katki, muud võiks ka ühendada...
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =100183811
Kas seda [23]->[E20] ühendust ka enam pole? Näen seal kaardiviga püsti ning GPS träkid näitavad veel viimasel ajalgi liikumisi. OSM peal seal enam ühendust pole. Paistab, et seda on juba uuendatud.scr00p wrote:Haljala liiklussõlme ehitus on juba üsna kaugel, kuna kaardil on reportitud rambi puudumine joonistasin 2 rampi juurde, mida ma ei saa lukus E20-ga ühendada.
Kui juba vastava leveli inimene korrigeerima hakkab, siis riigimaanteede 17177 (Rakvere mnt) ja 23 endised ühendused E20-ga nüüdseks kinni pandud. Rakvere mnt endise ühenduse juures peaks olema kohaliku liikluse jaoks väike ring (tagasipöörde koht)
https://world.waze.com/editor/?lon=26.2 ... ,181663499
Tegin korda ja panin selle "rampi" ka sama nimega. Ma kardan, et seal ramk koos numbriga 1975 ei tee kellelgi seda navigatsiooni lihtsamaksTelempe wrote:Vale tüüp ja number. Peaks olema [254] (19254).
https://world.waze.com/editor/?lon=24.9 ... =145189826
KorrasTelempe wrote:Ühendamata.
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =181083495
Vale tüüp. Peaks olema minor highway.
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =162445758
https://world.waze.com/editor/?zoom=1&l ... ,162445709
Korrasmarkosu wrote:Siin on keegi UR‐i saatnud: https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... TTTTTTTTFT
Nihutasin väheke teed ning tegin uue ringi, et juhendaks otse läbi sõitma.kriimsilm wrote:Tagasi sellesama ringi juurde, mis juba pikemalt ootab. Sõitsin ka autoga läbi, aga see oli ülearune liigutus. Sinine tuleb ringiga ühendusse painutada 2 kohast (primary - väike jupp kustutada), kui Võru poolt tulla, siis saab teoreetiliselt otse läbi sõita, vähemalt veloga
https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... TTTFTTTTFT
Re: Lukus teed