Ütlen edasi ja Sulle ka tänudmatsalka wrote:Tehtud. Ütle hillarile aitähTiidu wrote:Hillarpoldma kirjutas mulle:
From hillarpoldmaa
Hei
Metsaküla tee, Järsi k, Raasiku v on lukustatud. Tegelik seis on selline, et tee on asfalteeritud Koluvere teest kuni kurvini (tegelt ka nõks edasi) ning seal on kiiruspiirang 30km/h,
Ühesõnaga Lukk maha, unpaved maha, 30 ala, mul levi seal kadunud: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ,334799902
Country Manager & Local Champ in Estonia
Võtsin ta lihtsalt lahti, et oleks ka telefonis näha, et sealt läbi ei pääse. Kui ära kustutada, siis mõni joonistab selle jupi uuesti sinna.rain101 wrote:No sellisel juhul kustutaks selle offroad jupi sealt üldse ära.akkats wrote:https://www.waze.com/editor?env=row&lon ... 1827.85730
Üks pildike sellelt teelt:
https://goo.gl/WN21A5
Country Manager & Local Champ in Estonia
Läks A-st B-ni 40, vaata üle 2 kordaakkats wrote:https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ,103402738
A->B 40 km/h
Jupp enne Pidu OK (30 km/h)
Country Manager & Local Champ in Estonia
Tänud! Muutsin ära, tundub et 50 märgid on siis Tamsalu ristis maha võetudakkats wrote:https://www.waze.com/editor?env=row&lon ... ,327626775
A->B 300 m 70 km/h (50 ei ole ja B->A on 90)
https://www.waze.com/editor?env=row&lon ... ,327626708
B->A 300 m 70 km/h ja 50 ei ole ja teistpidi on 90
Country Manager & Local Champ in Estonia
Panin ära. Ringteedele, mille ühendusteedel on erinevad piirkiirused, kiirusepiiranguid ei lisata.Voorp wrote:Mõlemat pidi 30km/h
https://www.waze.com/editor?env=row&lon ... =100856130
Kõrval olev ringtee tuleks vist ka 30 km/h panna?
Country Manager & Local Champ in Estonia
Tehtud.Voorp wrote:Langetada L1
https://www.waze.com/editor?env=row&lon ... =286131028
Country Manager & Local Champ in Estonia
Tänud! Jutt oli väga selge ja põhjalik-Tubli! Panin sinna JB peale ja keelasin läbipääsud Vesilennukilt Odale ja vastupidi. Peaks olema õieti, Rain ka aitas kaasa. Peale kaardiuuendust võiksid (peaksid) muudatust katsetama.AhjaOh wrote:Kalaranna ja Oda tänava ristmiku peaks ümber tegema. Et Waze õigesti juhataks, tuleb vist ristmik üheks teha.
1. tulles Kopli poolt mõõda Kalaranna tänavat ei saa põõrata vasakule Vesilennuki tänavale.
2 tulles Kalaranna tänavalt Kesklinna poolt saab põõrata vasakule Oda tänavale. Aga kui tulla Vesilennuki tänavalt, siis sama põõre Oda tänavale ei ole lubatud. Vesilennuki tänavalt väljuv rada ja Kalaranna ristmik on hiljem, kui toimub Kalaranna tänaval vasakpõõrdeks reastumine lisarajale.
3. infoks. Oda tänavalt tulles ei saa Vesilennuki tänavale sõita. Parem ja vasakpõõre on lubatud.
Loodan et suutsin põõrdeid seletada arusaadavalt.
https://www.waze.com/et/editor?env=row& ... =311938367
Country Manager & Local Champ in Estonia
Ühendasin ära.Kevin19988 wrote:Sooviks et keegi ära ühendaks:
https://www.waze.com/editor?env=row&lon ... =367064207
[EDIT]: See ka
https://www.waze.com/editor?env=row&lon ... =367064395
Country Manager & Local Champ in Estonia
Ühendasin ära.Kevin19988 wrote:Sooviks et keegi selle ka ära ühendaks:
https://www.waze.com/editor?env=row&lon ... =367518480
Country Manager & Local Champ in Estonia
ÜhendatudKevin19988 wrote:Sooviks ühendamist:
https://www.waze.com/editor?env=row&lon ... =367953788
[EDIT]: See ka:
https://www.waze.com/editor?env=row&lon ... =367954317
Country Manager & Local Champ in Estonia
Re: Lukus teed (kuni L3)