Narva mnt suunaga Piritale on tegelikult vasak pööre keelatud. Hetkel on see lubatud. Paluluks korrigeerida
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =162051155
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =162051155
Saadan Haljala uue ringtee uuesti (ka enne sai lõik aktiivseks tehtud)Kas link sai veidi vale või mida seal ühendada on vaja? Kui midagi ühendama peab, siis enne permalinki tehke see lõik aktiivseks. Muidu keset kaarti ei leia õiget asja alati üles.Kopo25 wrote:Haljala juures uuelt ringteelt mahasõit E20 maanteega paluks ühendada
https://world.waze.com/editor/?lon=26.5 ... TTTTTTTTFT
Täpset kohta ei oska ma isegi öelda. Sai ise sõidetud 2 päeva tagasi sealt, ei tea, miks seal GPS punkte veel ei ole. Endal oli mul Waze sisselülitatud. Kuid see ring on avatud alles sellest nädalast. Hetkel Waze ei oska selle kaudu suunata, kuna seal pole ühendust. Kas see hetkel just meetri pealt peab kohe õige olema, seda saab ka hiljem kohendada, kui jooned on maha joonitud.Vea see ots teeni õigesse kohta välja. Muidu on mul kolm varianti, kas pikendada seda sama nurga alla edasi, ühendada ots samasse kohta nii et tee suund veidi muutub või lisasa dinna üks pööre. Mille järgi see joonistatud on? Ma ei näe seal ühtegi GPS joont.
Re: Lukus teed