Page 22 of 154
Re: Lukus teed
Posted: Wed Jan 30, 2013 1:03 am
by Johan111
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =176408479
Toompuiesteele/-teelt välja/sisse keeramine on mõlemas suunas lubatud
Re: Lukus teed
Posted: Tue Feb 05, 2013 9:02 pm
by Johan111
Kas selliseid üleliigseid punkte on võimalik WME-s ka ühekaupa eemaldada või on ainus variant kogu segment ära kustudada ja uus sirgem asemele teha? Olen sellist varianti juba mõnda aega otsinud, kuid praegu veel leidnud pole. Selle tõttu on ka mitmed teed kohendamata jäänud, kuna pole tahtnud nullist uut teed asemele teha.
Re: Lukus teed
Posted: Wed Feb 06, 2013 2:00 pm
by Johan111
hudzumudzu wrote:Johan111 wrote:
Kas selliseid üleliigseid punkte on võimalik WME-s ka ühekaupa eemaldada või on ainus variant kogu segment ära kustudada ja uus sirgem asemele teha? Olen sellist varianti juba mõnda aega otsinud, kuid praegu veel leidnud pole. Selle tõttu on ka mitmed teed kohendamata jäänud, kuna pole tahtnud nullist uut teed asemele teha.
Saab ühekaupa eemaldada küll. Liiguta hiir punkti kohale, mida tahad eemaldada ja klika klaviatuuril d tähte
Edit:
Keyboard shortcuts
Tänud! Tuleb tunnistada, et olen seni jätnud selle
shortcut'ide osa lugemata. Mõtlesin, et kui kunagi neist väga puudust tundma hakkan, küll siis loen. Aga nagu näha on seal mitmeid kasulikke asju, mida muud moodi teha ei saagi.
Re: Lukus teed
Posted: Thu Feb 07, 2013 8:40 pm
by Johan111
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =152568993
Kas seda parklateed kuidagi teisiti ei annaks ringiga ühendada? Praegu Pärnu maanteelt tulles loeb ta selle ringtee
exitiks, aga reaalselt autoga sõites seda ei ootaks. Näiteks pöörates vasakule Mere puiesteele eeldasin ma, et juhendatakse teise
exiti kaudu (1. narva mnt, 2. mere puiestee), aga tegelikult kästi hoopis kolmas võtta, kuna see parklatee läks ka arvesse. Samas kui ta ringi pealt päris välja jätta, siis ei ole enam võimalik sinna mujalt kui Pärnu maanteelt pääseda.
Re: Lukus teed
Posted: Sat Feb 16, 2013 12:49 pm
by Johan111
Telempe wrote:zCougar wrote:Johan111 wrote:https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =152568993
Kas seda parklateed kuidagi teisiti ei annaks ringiga ühendada? Praegu Pärnu maanteelt tulles loeb ta selle ringtee
exitiks, aga reaalselt autoga sõites seda ei ootaks. Näiteks pöörates vasakule Mere puiesteele eeldasin ma, et juhendatakse teise
exiti kaudu (1. narva mnt, 2. mere puiestee), aga tegelikult kästi hoopis kolmas võtta, kuna see parklatee läks ka arvesse. Samas kui ta ringi pealt päris välja jätta, siis ei ole enam võimalik sinna mujalt kui Pärnu maanteelt pääseda.
Enne ringi seda kindlasti teha ei saa. Variant oleks peale ringi kohe Narva mnt külge ühendada aga siis ta läheb ringist jälle liiga kaugele välja. Ega siin eriti palju miidm idagi teha ei anna. Mina eelistaks isiklikult selle Narva mnt külge ühendamist.
--
Cougar
Ühendada kokku eelmise ringile sõiduga (Pärnu mnt).
Sa mõtled seda?
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =156161534
Re: Lukus teed
Posted: Sun Feb 17, 2013 12:07 am
by Johan111
Re: Lukus teed
Posted: Sat Feb 23, 2013 11:38 pm
by Johan111
hudzumudzu wrote:zCougar wrote:
Mulle tundub, et pole piisavalt palju möödasõite tehtud. Möödasõidu kiirusinfo on endiselt 0. Kui ringi kaudu saab Waze arvates kiiremini, siis ta ei hakkagi sealt juhatama. Kuna möödasõit on ringil väga lähedal, siis on ka võimalik, et enamus selle kasutajaid mapitakse iggagi ringi peale ja vaadatakse seda kui GPS viga. Siin parandab ainult aeg. Tuleb rohkem möödasõitu kasutada.
--
Cougar
Kust ja kudas seda kiirusinfot näeb
? Olen 2 korda seda möödasõitu kasutanud(kord navigaatoriga ja kord ilma). Mõlemad korrad mappis Waze mind ringi peale. Et siis peaks seda teed natuke rohkem paremale nede GPS jälgede poole nihutama?
Liigutasin seda möödasõitu veidi kaugemale. Kiirust minu teada niisama ei näidata. Aga erinevad kasutajate kirjutatud skriptid oskavad seda nähtavale tuua. Näiteks WME Addons ja WME Adds. Ise võtsin viimase toorikuks ja kirjutasin ta endale meelepäraseks (originaalis näidatav number on kasutu, et mitte öelda absurdne, ning parandasin veidi ka kasutusmugavust).
Re: Lukus teed
Posted: Tue Feb 26, 2013 3:11 pm
by Johan111
Re: Lukus teed
Posted: Fri Mar 01, 2013 12:39 am
by Johan111
zCougar wrote:
Millised pöörded seal on? Streetview pealt ei leia ma isegi sellist teed.
Ära küsi, ei tea
Leidsin lihtsalt kellegi värskelt tehtud tee, tegin ta korda ja postitasin ühendamiseks foorumisse. Pole sealt ammu sõitnud, aga aerofoto järgi on seal pidev joon vahel. Samas ei tahaks usukuda, et selle maja juurest pärnu poole polegi võimalik keerata.
Re: Lukus teed
Posted: Mon Mar 18, 2013 10:20 pm
by Johan111