Lukus teed

Image

Moderators: DarthGeffen, zCougar

Re: Lukus teed

Postby zCougar » Thu Jan 24, 2013 6:37 pm

Johan111 wrote:
Telempe wrote:
Johan111 wrote:Variant on viidatud segment kaheks teha: ringi poolne osa kahesuunaline, teine ühesuunaline, et tagada, et sealt kaudu välja juhatama ei hakata.
...

Võib, aga milleks vältida legaalset olukorda ehk teisisõnu, kuidas saab sel juhul Mustamäe teelt Keskuse tänavale?

Ehh, minu pläkk. Vaatasin, et oli ühesuunaline ja lihtsalt vaja teejuhistes mahasõidu number korda saada, ei süvenenud põhjalikumalt kuna tee oli nagunii lukus.

Ei olnud lukus aga ma panin lukku. Seda kohta olen seal ka juba korda kolm vähemalt ringi teinud. Iseensest pole selles midagi halba, kui ringi kaudu juhatab kuigi mina sellise olukorra peale pole sattunud.

--
Cougar
Image
Waze 3.9.5.3: Nexus 4 | Nexus 5 | Nexus 7
CM@Estonia / WME beta tester / Android beta tester
PALUN LOE: Waze eestikeelne juhend wikis
zCougar
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 213 times
Been thanked: 101 times

Postby zCougar » Thu Jan 24, 2013 6:40 pm

Korras

--
Cougar
Image
zCougar
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Postby animalapa » Fri Jan 25, 2013 8:28 pm

Tervist Waze ehitajad!

Palve lubada Tallinn-Tartu maantel Oru risti lähedal puuduv parempööre alla rambile:
https://world.waze.com/editor/?lon=25.0 ... =185503655

AP
animalapa

Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Postby zCougar » Fri Jan 25, 2013 9:19 pm

Image
zCougar
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Postby animalapa » Sat Jan 26, 2013 9:55 am

zCougar wrote:
animalapa wrote:Palve lubada Tallinn-Tartu maantel Oru risti lähedal puuduv parempööre alla rambile:

Lubasin. Kas see vasakpööre on seal ka lubatud niimoodi?

Jah, ehitustööde ajaks on tehtud ajutine tee ning sealt ka kõik pöörded lubatud. Läbin seda lõiku 2x päevas.
Kui kunagi 2013 aasta lõpuks peaks objekt valmis saama, on seal lisandumas 4-realise tee teine pool, hulk kogujateede ristmikke ning seetõttu ka Waze kaardile tarvis üksjagu täiendusi.
animalapa

Postby animalapa » Sat Jan 26, 2013 12:42 pm

animalapa wrote:
zCougar wrote:
animalapa wrote:Palve lubada Tallinn-Tartu maantel Oru risti lähedal puuduv parempööre alla rambile:

Lubasin. Kas see vasakpööre on seal ka lubatud niimoodi?

Tervist,
Palun abi.

Pärast ülalnimetatud pöörde lubamist tuvastas Waze automaatika "Missing road" vea, sest kaardile joonistatud ramp on ühendatud teravnurga all, mis ei lange kokku Tartu poolt tulles või Tartu poole pöörates maha jäävate GPS jälgedega. Reaalsuses ongi teelõik L kujuline ning ristumine suure maanteega toimub täisnurga all, uuelt trassilt suunatakse Oru ja Kolu poole minev liiklus vanale maanteele. Tegelik ühenduspunkt peaks olema kümmekond meetrit Tartu suunas, GPS jäljed on õiged.

Püüdsin korrigeerida selle teelõigu kuju, kuid mul õnnestus miskit nüüd samas punktis pekki keerata. Oletan, et mul pole selleks õigusi. Ma ei saa selle ramp-tüüpi teelõigu otspunkti ühendada Tallinn-Tartu maanteega ega lisada lubatud pöördeid ega muuta ka enam teelõigu kuju.

Lisaks pakub Waze automaatika paarsada meetrit lõuna pool välja veel ühe probleemi, mis pole asjakohane. Kuna vana ja uus suure maantee lõik on väga lähestikku, siis arvab ta, et klaasitehase juures on samuti üks teelõik puudu. Tegelikult on endisest Kolu ristist täna võimalik vana teed pidi pöörata vaid Tallinna suunas, Tartu suunas minev lõik, mida võib veel fotol näha, on praegu juba üles kaevatud. Projekteerija animatsioon näitab, et kunagi tuleviksu saab seal olema otsetee viadukti alt läbi + Tartu poole suunduv ühesuunaline ramp madalamalt teelt kõrgemal asuvale uuele trassile:
http://youtu.be/DxMPYaTGTyg?t=1m41s
animalapa

Postby max_pkr » Sat Jan 26, 2013 8:13 pm

Samsung Galaxy S plus - Waze 3.6.0
max_pkr

Has thanked: 0 time

Postby zCougar » Sat Jan 26, 2013 8:29 pm

animalapa wrote:Pärast ülalnimetatud pöörde lubamist tuvastas Waze automaatika "Missing road" vea, sest kaardile joonistatud ramp on ühendatud teravnurga all, mis ei lange kokku Tartu poolt tulles või Tartu poole pöörates maha jäävate GPS jälgedega. Reaalsuses ongi teelõik L kujuline ning ristumine suure maanteega toimub täisnurga all, uuelt trassilt suunatakse Oru ja Kolu poole minev liiklus vanale maanteele. Tegelik ühenduspunkt peaks olema kümmekond meetrit Tartu suunas, GPS jäljed on õiged.

Püüdsin korrigeerida selle teelõigu kuju, kuid mul õnnestus miskit nüüd samas punktis pekki keerata. Oletan, et mul pole selleks õigusi. Ma ei saa selle ramp-tüüpi teelõigu otspunkti ühendada Tallinn-Tartu maanteega ega lisada lubatud pöördeid ega muuta ka enam teelõigu kuju.

Tegin ühenduse korda ja muutsin tee ajutiselt MinorRoad tüüpi, nii nagu on [203]. Sinna tee-ehituse osaa pole praegu mõtet seda ramp tüüpi panna.

Tehtud

--
Cougar
Image
zCougar
Waze Local Champs
Waze Local Champs