Lukus teed

Image

Moderators: kriimsilm, DarthGeffen, zCougar

Re: Lukus teed

Postby zCougar » Thu Feb 28, 2013 9:34 pm

Johan111 wrote:Siin on Olevi tänaval mingi müstiline jõnks sees, mida tegelikkuses pole.
https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... ,103822077

Korras.

Millised pöörded seal on? Streetview pealt ei leia ma isegi sellist teed.

Ühendatud

Ühendatud.

meelisxxx wrote:
kriimsilm wrote:Ühtlasi aruteluks, et kas võiks olla kaks eraldi lukus teed, üks level 4+ palved ja teine level 3-? Põhiliselt siis vist Cougari küsimus, ülejäänud level 4 vist kogu aeg sõidavad ;)

Väga hea idee, ma arvan. Igakord ei viitsi kõiki linke üle vaadata kui postituses pole levelit mainitud.

Vastupidi, just mitte minu küsimus aga Lvl3 jaoks oleks kindlasti abiks kui ei peaks Lvl4 ühendamisi kaevama. Tegin eraldi teema praegu siia http://world.waze.com/forum/viewtopic.php?f=260&t=41708

--
Cougar
Image
Waze 3.9.5.3: Nexus 4 | Nexus 5 | Nexus 7
CM@Estonia / WME beta tester / Android beta tester
PALUN LOE: Waze eestikeelne juhend wikis
zCougar
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 225 times
Been thanked: 103 times

Postby Johan111 » Fri Mar 01, 2013 12:39 am

zCougar wrote:

Millised pöörded seal on? Streetview pealt ei leia ma isegi sellist teed.

Ära küsi, ei tea :lol: Leidsin lihtsalt kellegi värskelt tehtud tee, tegin ta korda ja postitasin ühendamiseks foorumisse. Pole sealt ammu sõitnud, aga aerofoto järgi on seal pidev joon vahel. Samas ei tahaks usukuda, et selle maja juurest pärnu poole polegi võimalik keerata.
Image
Johan111

Has thanked: 7 times
Been thanked: 0 time

Postby raido357 » Fri Mar 01, 2013 10:06 am

https://world.waze.com/editor/?lon=24.7 ... TTTFTTTTFT

Vabaduse puiesteel Laagri poolt tulles, ei ole vasak pööret Kirde tänavale. Ehk siis keelata vasakpööre seal.
raido357
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Postby zCougar » Sat Mar 02, 2013 12:18 pm

raido357 wrote:https://world.waze.com/editor/?lon=24.7147&lat=59.38676&zoom=5&layers=BFTFFTTTFTTFTTTTFTTTTFT

Vabaduse puiesteel Laagri poolt tulles, ei ole vasak pööret Kirde tänavale. Ehk siis keelata vasakpööre seal.

Keelatud

--
Cougar
Image
zCougar
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 225 times
Been thanked: 103 times

Postby hudzu » Tue Mar 12, 2013 1:25 pm

Toomasaas wrote:Waze lubab praegu vasakpööret Tartus Riia tänavalt Kalevi tänavale:

https://world.waze.com/editor/?lon=26.7 ... =101233753

Kuna tegelikult on see pööre lubatud ainult õhtuti ja nädalavahetustel, tuleks ta Map Editing Best Practice kohaselt keelata.

Mida targemad arvavad, et mis tuleks teha sellistesse kohtadesse(vasakpööre keelatud näiteks 7-19) tekitatud raporitega? Märkida tuima näoga solved? Hetkel Tartus Narva maantel selline raport:
Image
hudzu
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 9 times
Been thanked: 16 times

Postby siilhhhi » Tue Mar 12, 2013 2:10 pm

hudzumudzu wrote:Mida targemad arvavad, et mis tuleks teha sellistesse kohtadesse(vasakpööre keelatud näiteks 7-19) tekitatud raporitega? Märkida tuima näoga solved? Hetkel Tartus Narva maantel selline raport:
...

Waze reeglid ütlevad, et keelata ja ma olen ka isiklikult poolt, sest normaalsete ;) inimeste sõitmise ajal on see pööre keelatud. Midagi hullu ei juhtu ka öösel kui väikse ringi teed. Selle tee kallal proovivad uued liikmed kätt ja igast jama on tehtud.
siilhhhi

Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Postby hudzu » Tue Mar 12, 2013 2:39 pm

kriimsilm wrote:
hudzumudzu wrote:Mida targemad arvavad, et mis tuleks teha sellistesse kohtadesse(vasakpööre keelatud näiteks 7-19) tekitatud raporitega? Märkida tuima näoga solved? Hetkel Tartus Narva maantel selline raport:
...

Waze reeglid ütlevad, et keelata ja ma olen ka isiklikult poolt, sest normaalsete ;) inimeste sõitmise ajal on see pööre keelatud. Midagi hullu ei juhtu ka öösel kui väikse ringi teed. Selle tee kallal proovivad uued liikmed kätt ja igast jama on tehtud.

Reeglitega olen kursis ja sellest saan väga hästi aru, et miks seal see vasakpööre keelatud on ja sellega on kõik ok. Minu küsimus oli hoopis selles, et kuidas läheneda sellistele UR-idele? Nende olekuks võib ju solved panna aga kasutaja, kes Waze reeglitega kursi pole paneb sinna homme uue UR-i jne. Hea oleks kui saaks UR-i tekitanud kasutajale anda tagasisidet, aga Waze vist ei võimalda seda.
hudzu
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 9 times
Been thanked: 16 times

Postby ants40 » Wed Mar 13, 2013 7:18 am

hudzumudzu wrote:Mida targemad arvavad, et mis tuleks teha sellistesse kohtadesse(vasakpööre keelatud näiteks 7-19) tekitatud raporitega? Märkida tuima näoga solved?

zCougari vastus antud teemal:
See peab olema seal keelatud. Kui tulevad kellaajalised pöörete lubamised, siis muudab ära. See pidavat juba plaanis olema ja prioriteetne teema neil.
ImageImage
Nexus 7 - Waze 3.9.X
ants40
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 3 times
Been thanked: 26 times

Postby sinine_ford » Wed Mar 13, 2013 8:43 pm

Image

Huvitaval kombel kusjuures praegu näitab WME et seal on kõik pöörded lubatud, kuigi lõiku on viimati muudetud jaanuaris.
sinine_ford

Has thanked: 17 times
Been thanked: 10 times

Postby zCougar » Wed Mar 13, 2013 9:41 pm

See pööre sai nüüd ka keelatud seal.

--
Cougar
Image