Post by Mikk36
Mingi korralik viiteaeg on tõesti hetkel süsteemis sees, endal samuti viimane sõit 8. augustist.
Millal sa Wazega sõitma hakkasid?
Mikk36
Posts: 566
Has thanked: 9 times
Been thanked: 93 times
Send a message

Post by Mikk36
matsalka wrote:Hilisemad sõidud ja toimetamised tulevad samuti omakorda viitega. Ideaalis peaks tänased sõidud kirja minema homme, homsed ülehomme jne.
Ideaalis vähemalt aasta tagasi nägi juba paari tunni jooksul sõitu.
Mikk36
Posts: 566
Has thanked: 9 times
Been thanked: 93 times
Send a message

Post by Mikk36
akkats wrote:
Mikk36 wrote:Ideaalis vähemalt aasta tagasi nägi juba paari tunni jooksul sõitu.
See oli vanasti :lol:
Eile õhtul vaadates oli hommikune sõit olemas, nüüd vaadates on ka õhtused tekkinud.
Mikk36
Posts: 566
Has thanked: 9 times
Been thanked: 93 times
Send a message

Post by Mikk36
Alla poolteise tunni läks täna, et sõit ilmuks süsteemi.
Mikk36
Posts: 566
Has thanked: 9 times
Been thanked: 93 times
Send a message

Post by mikupoiss
Mingi üldine delay on.
Nt mu enda üleeile tehtud teavitus WME jaoks jõudis alles täna laivi.
mikupoiss
Area Manager
Area Manager
Posts: 851
Has thanked: 160 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by mikupoiss
Ma ei taha trollida, aga küsin vahele - miks neid punkte nii hullusti vaja on? Waze on mõeldud rohkem liiklusinfo edastamiseks teistele juhtidele. Ilma punktideta ei soovi keegi seda enam teha?
mikupoiss
Area Manager
Area Manager
Posts: 851
Has thanked: 160 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by Mitsumafia
Tere!

Pole küll väga suure punktiskooriga veel, kuid minul muutus täiskasvanud wazer-i staatus üleöö beebiks tagasi... Samuti pole viimaste päevade eest punkte saanud, mõned eelmise aasta sõidud on ka veel punktitabelist puudu ning samamoodi ka dashboard-ist.

Leidsin mõned teed kodukohast, mis olid poolikud või üldse puudu, mille käisin teerulliga üle, neid pole samuti näha.
Mitsumafia
Posts: 3
Send a message

Post by Mitsumafia
Mul tekkis staatus tagasi, aega kulus kaks nädalat, kuid saan jälle rahuliku Wazerina edasi kulgeda :D
Mitsumafia
Posts: 3
Send a message

Post by rain101
Minul näiteks on sõidud kuupäevadel 11-12-13-14-15 august täiesti puudu. Enne seda 10 august ja tagasi olemas ning nüüd 16 august ja edasi ka olemas. Seega ka mingi waze'i kala või tulevad korralikku delay'ga alles süsteemi.
rain101
Beta tester
Beta tester
Posts: 290
Has thanked: 111 times
Been thanked: 105 times
Send a message

Post by rain101
Mul on viimasel nädalal kõik punktid ilusti kohale jõudnud ja pole mingit probleemi olnud sellega. Samas 11-15 august on endiselt tühi ning samuti pole antud päevade sõite kaardil. See on muidugi tühiasi, aga lihtsalt tundub, et osadel on see jama ja osadel mitte.
rain101
Beta tester
Beta tester
Posts: 290
Has thanked: 111 times
Been thanked: 105 times
Send a message