Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Kadunud konto

Post by siililiisu
Tere!

Liitusin Wazega juba paar aastat tagasi ja olin royalty wazer. Umbes nädal tagasi vahetasin telefoni (iphone'i iphone'i vastu), aga sisse logides olin nagu uus kasutaja. Telefoni number ja FB info on sama mis mu vanal kontol. Pidin valima uue kasutajanime, sest minu vana kasutajanimi oli võetud (ilmselt minu enda vana konto küljes kinni). Proovisin ka app'i kustutamise ja tagasilaadimise ära - ei aidanud. Nüüd olen siis jälle baby wazer, kõik mu punktid, favorites, home, work jne on ka läinud. Mida ma tegema peaks? Tahaks ikka oma vana kontot tagasi, üsna kurb on royalty pealt baby peale kukkuda. :(
siililiisu
Posts: 3

POSTER_ID:17400518

1

Send a message

Post by Jackyjohny
Tere,
olen ka endine royalty wazer, hetkel alustasin beebist uuesti.
waze support teami ühenduse võtmine on mõtetu tegevus, sealt ei saa abi.vähemalt mina pole saanud
Jackyjohny
Posts: 2
Send a message

Post by matsalka
Miks sa uue kasutajanime pidid valima?

Vana kontoga uuesti sisselogides võib minna natuke aega kuni Waze serverist kõik andmed kätte saab, seni võibki skooriks näidata 0 või -1.
matsalka
Coordinators
Coordinators
Posts: 1330
Has thanked: 135 times
Been thanked: 257 times
Send a message

CM & Coordinator of Estonia | Eesti keelne Wiki | Facebook: Waze Eesti

Post by siililiisu
Pidin uue kasutajanime valima, sest ta võttis mind nagu uut kasutajat. Importisin FB-st profiili andmed. Peale seda oleks ta pidanud aru saama, et ma olen juba ammune kasutaja, aga ei saanud, vaid arvas, et ma olen uus kasutaja ja käskis mul kasutajanime valida. Proovisin oma endist kasutajanime ja see oli võetud. Enne ma midagi edasi teha ei saanud, kui olin endale uue kasutajanime valinud.
siililiisu
Posts: 3
Send a message

Post by siililiisu
Aga ma juba lugesin sealt üldsisest foorumist, kus ka sama probleemi lahati, et ma pean ikkagi waze support teamiga ühendust võtma. Country managerid paraku ei saa mu konto taastamiseks midagi teha.
siililiisu
Posts: 3
Send a message