Landmarkide kohta on tegelikult juba kirjas, et iga objekt pole veel landmakrk. Majad nende hulgas.
Igasugused suvalised platsid parklana pole ka arukad. Kui on korralik parkla ja avalikult kasutatav, siis palun väga. Kaardil on siis ka ilusti [P] näha. Nimesid pole parklatele üldiselt mõtet panna. EP või CP koodide vastu mul isiklikult midagi pole aga kui on mingi pisike kolme auto koht, siis sel juhul pole mõtet kaarti risustada.
Majade numbreid saab ka väljapoole piiri panna kuid siis kirjutatakse neide juurde "forced". Ma ei näe selles mingit probleemi. Ainuke probleem hetkel on meie magalate õuealadega sest navi juhatab tänaval oleva punktini ja tema jaoks oled kohal aga kluskil Lasnamäel jääb sellest üldiselt väheks. Tähti ja erimärke ka veel kasutada ei saa.
Minu ettepanek on alustada kohtadest, mida saab praegu sisestada. Ma ei tea, kuidas meelde jätta, kus tähtedega aadressid puudu jäävad, et neid hiljem sisestada. Üks ettepanek oleks lukustada segmendid, kus on kõik aadressid paigas ja segment muidu ka korras.
Üldiselt ei plaani ma ise oma aega majade märkimisele kulutama hakata. Olen paari kohta testimiseks tänavad ära täitnud aga see on esialgu kõik. See on liiga suur töö, et praegu ette võtta. Pigem loodan ma võimalusele aadressiandmed ametlikust aadressiandmete baasist importida. Sellest on Waze-ga juttu olnud aga nagu me teame, siis liiguvad seal asjad üsna aeglaselt…
Alustame sellest mida täna saab teha ning väldime endiselt ajutiste oma lahenduste leiutamisi.
Edu!
--
Cougar
Igasugused suvalised platsid parklana pole ka arukad. Kui on korralik parkla ja avalikult kasutatav, siis palun väga. Kaardil on siis ka ilusti [P] näha. Nimesid pole parklatele üldiselt mõtet panna. EP või CP koodide vastu mul isiklikult midagi pole aga kui on mingi pisike kolme auto koht, siis sel juhul pole mõtet kaarti risustada.
Majade numbreid saab ka väljapoole piiri panna kuid siis kirjutatakse neide juurde "forced". Ma ei näe selles mingit probleemi. Ainuke probleem hetkel on meie magalate õuealadega sest navi juhatab tänaval oleva punktini ja tema jaoks oled kohal aga kluskil Lasnamäel jääb sellest üldiselt väheks. Tähti ja erimärke ka veel kasutada ei saa.
Minu ettepanek on alustada kohtadest, mida saab praegu sisestada. Ma ei tea, kuidas meelde jätta, kus tähtedega aadressid puudu jäävad, et neid hiljem sisestada. Üks ettepanek oleks lukustada segmendid, kus on kõik aadressid paigas ja segment muidu ka korras.
Üldiselt ei plaani ma ise oma aega majade märkimisele kulutama hakata. Olen paari kohta testimiseks tänavad ära täitnud aga see on esialgu kõik. See on liiga suur töö, et praegu ette võtta. Pigem loodan ma võimalusele aadressiandmed ametlikust aadressiandmete baasist importida. Sellest on Waze-ga juttu olnud aga nagu me teame, siis liiguvad seal asjad üsna aeglaselt…
Alustame sellest mida täna saab teha ning väldime endiselt ajutiste oma lahenduste leiutamisi.
Edu!
--
Cougar
Re: Majadel numbrid ja tähed