"GAS PRICES"

Image

Moderators: kriimsilm, DarthGeffen, zCougar

Re: "GAS PRICES"

Postby zCougar » Sat Jan 05, 2013 9:51 pm

Mind on ka see häirinud aga kuna olen Statoili klient, siis veidi vähem ;-) Edastasin selle soovi ka Waze'i.

--
Cougar
Image
Waze 3.9.5.3: Nexus 4 | Nexus 5 | Nexus 7
CM@Estonia / WME beta tester / Android beta tester
PALUN LOE: Waze eestikeelne juhend wikis
zCougar
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 225 times
Been thanked: 103 times

Postby jkirsipuu » Sun Jun 09, 2013 2:56 pm

Telempe wrote:Teen ettepaneku muuta "95 ultima" kütuse nime, kuna esiteks "ultima" on Statoili tootemärk, mis tähendab, et selle nime kasutamisele võib tulla nõudeid Statoili poolt ning see ei kirjelda ka eriti hästi teiste kettide "paremat" kütust.
Ingliskeelses maailmas kasutatakse "parema" kütuse kirjeldamisel tihti omadussõna premium.

Ja miks ei või olla lihtsalt 95, 98 ja D. See kui seal on taga kiri, et tegu on ultimaga või vpoweriga siis teadmiseks, et see on teie endi lollitamiseks...
jkirsipuu

Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Postby maiko_m » Wed Oct 09, 2013 4:01 pm

tanklakett Mahta Kütus http://www.mahta.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=2&lang=et

PS: ei lase muuta brandi vahetanud tankla nime, kas see on noortel kasutajatel piiratud?
maiko_m

Been thanked: 0 time

Postby salatoimikud » Thu Oct 10, 2013 7:16 pm

Seda mahtat olen ma juba oma 3x kirjutanud, et lisataks. Senimaani ei miskit.
Image
salatoimikud

Has thanked: 3 times
Been thanked: 8 times

Postby maiko_m » Mon Oct 28, 2013 7:03 pm

Aga üldiselt toetan seisukohta, et sõna "kett", mis viitab just kui suurele tanklate hulgale võiks olla asendatud sõnaga "operaator" ja lisada ka väiksemate tanklaettevõtete tanklad nimeliselt.
maiko_m

Postby shatrey » Mon Jan 20, 2014 12:28 pm

Ei tea kas on viisakas küsida ka siin. Sooviks näha ka LPG kütust. LNG on Eestis olema ka, aga seda oi kui vähe hetkel veel.
shatrey

Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Postby siilhhhi » Thu Feb 13, 2014 5:46 am

Kiirlaadimise erinevad otsikud ja ka tavaline 220, müüjaid hetkel veel 1. Ma arvan, et võiks elekter ka olla, igast jama on sisse aetud, miks mitte elektritankla?

Milleks pidurdada elektri ja gaasitaklatega? Neid, kes bensiinihindu vahtida viitsivad on oluliselt vähem kui neid, kes tanklasse tahaks jõuda! Elektrikatele on laadimiskoht eluliselt vajalik, las nad ka kasutavad Wazet!

Lätlased tegid üleskutse metsa joonistada ja ongi seda teinud, keegi ei protestinud :)

zCougar wrote:
Toomasaas wrote:Kui veel rääkida sellest mis on puudu, siis... elektriautode kiirlaadijad?

Mis parameetrite järgi neid otsitakse? Kui lihtsalt laadijat on vaja, siis soovitan Foursquare'i kirja panna ja seda kasutada. Bensiinijaamad pole kirjas mitte sellepärast, et need bensiinijaamad on, vaid hindade võrdlemiseks. Täna vist laadijate hindu eriti midagi võrrelda pole ;-)

--
Cougar
siilhhhi

Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Postby jkddp » Wed Aug 06, 2014 4:30 pm

shatrey wrote:Ei tea kas on viisakas küsida ka siin. Sooviks näha ka LPG kütust. LNG on Eestis olema ka, aga seda oi kui vähe hetkel veel.

zCougar wrote:Btw, kas meil gaasiga sõitjaid ka on? See kütuseliik on täna samuti puudu.

ffjkvvcryjbofxsegbuu wrote:Milleks pidurdada elektri ja gaasitaklatega? Neid, kes bensiinihindu vahtida viitsivad on oluliselt vähem kui neid, kes tanklasse tahaks jõuda! ...

Tere Waze sõbrad. Mind ajendas siia kirjutama LPG tanklate nimekiri. Kuna igapäevaselt kasutan gaasiseadet siis olen lõhkise küna ees. Nii kui juhtun kuskilt maantee peatrassi pealt kõrvale siis otsin lähimat gaasitanklat. Pahatihti ma lähimat ei leiagi.
Minu küsimus on. Millal lisandub kütteliigi listi LPG? No krt, kui keegi teeb selle ära siis olen nõus neid tanklaid sinna ise lisama hakkama!
Tänan tähelepanu eest.
jkddp

Postby p33tert » Thu Aug 07, 2014 7:21 am

Sellele küsimusele peab vastuse andma paraku waze enda arendajate tiim, kasutajad ega ka kaardieditorid kütuste valikut ise muuta ei saa. Kuna meie kogukonna esindamisega on nagu ta on (kes on üldse Eesti "ametlik" Country Manager ja miks ta siin foorumis nii tagasihoidlik ja sõnakehv on?), kirjutasin praegu ise supporti, eks siis näis.
p33tert

Has thanked: 66 times
Been thanked: 130 times

Postby p33tert » Thu Aug 07, 2014 3:54 pm

Nii, support vastas mulle enam-vähem stiilis et "on võimalik, kui community nii tahab". Täpsem inf ning edasine arutelu, sh ka selged poolt/vastu arvamused on oodatud siia teemasse.
p33tert

Has thanked: 66 times
Been thanked: 130 times

PreviousNext

Return to Estonia