Post Reply

Noole kujulise, kasutajale viitava, ikooni tähendus

Post by Gustav7
Kas keegi teab, mis on selle ikooni tegelik tähendus?
http://www.upload.ee/image/2718538/waze_arrow_icon.jpg
Ilmub see ekraanile tavaliselt kohe peale rakenduse käivitamist ja viitab mõnele teisele Waze'i kasutajale, kes on tavaliselt sinu lähedal. Aga, mis selle point on?
Gustav7
Posts: 16
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times

POSTER_ID:8111316

1

Send a message
https://www.waze.com/wiki/images/5/5a/W ... M_only.png
Area Manager: Tallinn, Estonia
Phone: Samsung Galaxy S IV, Android: latest & greatest.
In car companion: Samsung Galaxy Tab 2 10".

Post by FoxTime
Lõustaraamatuga see seotud olla ei saa. Ma pole Waze't millegi muuga sidunud ja mul on see märk pea igal hommikul appi sisse lülitades ees. Vahel ka keset päeva, aga siis üldiselt harva. Elan Tartus, seega ei ole ka makoht mingiks eriliseks näitajaks.
FoxTime
Posts: 11
Send a message

Post by kopo25
Eeldan, et teaksid, sa pole üksi selles kandis - on ka teisi Waze kasutajaid.
kopo25
Posts: 88
Send a message
---------------------------------------
HTC Desire A8181,
Android 2.2.2
Software 2.29.405.14
Waze 3.2.2.2
Kopo25

Post by marxkek
Minu arusaam asjast jälle et tegemist sinu sõbraga (FB) kui klikid sellel siis viskab su sõbra asukoha peale !
marxkek
Posts: 2
Send a message

Post by marxkek
aa miks ma pakkusin välja et FB sõber - nüüd avastasin et vahest on selle märgi all ääres FB märk ja siis viskas sõbra peale ! Sry!
marxkek
Posts: 2
Send a message

Post by meelisxxx
Citandro wrote:Ei ole sõber. Ilma facebookita näitab ka.
Mina olen nii palju seost märganud, et kui mõni sinu MolliRaamatu sõber parajasti navigeerub kusagil, siis viskab tema noolega sinu ekraanile. Kui parajasti kedagi sõpradest pole online waze's, siis on juhuvalik ...
meelisxxx
Area Manager
Area Manager
Posts: 282
Has thanked: 78 times
Been thanked: 63 times
Send a message

Post by sassukassu
Ma ka pole aru saanud asja mõttest. Paar korda kui alguses viitsisin vaadata, viitas igastahes mingitele päris lambi wazeritele. Olen seega võtnud seda featuuri kui ühte Waze defekti (miljoni hulgast). Väga tihti näitab käima pannes mitut, vahel ilmub sõidu ajal ka mõni. Ei ole minu telefonile selleks vaja inimtühja punkti, facebooki ka pole.
sassukassu
Posts: 22
Send a message

Post by zCougar
Mina olen neid nooli näinud ainult väga kaugetes kohtades ja mitte kunagi kuskil linnas. Näiteks lõuna-Eestis vahest näitab mõnda lätlast. Ma ei tea, millest see täpselt tuleb aga tundub, et näidatakse ainult juhul, kui oled kuskil väga üksi kaardil. Ma arvan et need lätlased pidid ka oma 30-50km eemal olema kui nad ikka Läti territooriumil olid ;-)

--
Cougar
zCougar
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 902
Has thanked: 174 times
Been thanked: 101 times
Send a message

Waze 4.83.5.1: Galaxy S21 5G | | Atom
CM@Estonia / WME beta tester / Android beta tester
PALUN LOE: Waze eestikeelne juhend wikis