Post by zCougar
kriimsilm wrote:
zCougar wrote:
mikupoiss wrote:Praegu oleks kangesti vaja, et nt Cougar prooviks reaalselt täpsustada Waze'i rahvaga, kuidas see asi töötab ja rikneda võib.
Olestas kui naabrite global champ vist ka ei oska aidata?
Mul on see teema praegu üleval ja kui mingit infot saan, annan ka kohe siin teada.

--
Cougar
Plaanid Freewayd ära likvideerida??? :shock:
Kindlasti mitte ;-)

--
Cougar
zCougar
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 902
Has thanked: 174 times
Been thanked: 101 times
Send a message

Waze 4.83.5.1: Galaxy S21 5G | | Atom
CM@Estonia / WME beta tester / Android beta tester
PALUN LOE: Waze eestikeelne juhend wikis

Post by zCougar
p33tert wrote:
p33tert wrote:... Ma ei leia hetkel sobivat viidet, aga ma mäletan et wikis ja foorumis on juttu olnud et pikemate marsruutide arvutamisel arvestatakse non-highway lõikudega ainult mingil määratud distantsil marsruudi alguses ja lõpus ...
Tuleb välja vana tõde, tarkust leiab ikka kodust kaugemalt - nii on asja seletatud Uus-Meremaa foorumis
Kui see "more than 200 km - only Freeways" vastab tõele, siis mis juhtuks, kui me kiirteede tüübist loobuks? Ei saakski 400km kaugusele enam navigeerida?

--
Cougar
zCougar
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 902
Has thanked: 174 times
Been thanked: 101 times
Send a message

Waze 4.83.5.1: Galaxy S21 5G | | Atom
CM@Estonia / WME beta tester / Android beta tester
PALUN LOE: Waze eestikeelne juhend wikis

Post by zCougar
Lisa siia või pane PM nende segmentide ja numbritega. Ka mina ei saa nähtavasti midagi teha aga saaks eskaleerida asja kõrgematele instantsidele

--
Cougar
zCougar
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 902
Has thanked: 174 times
Been thanked: 101 times
Send a message

Waze 4.83.5.1: Galaxy S21 5G | | Atom
CM@Estonia / WME beta tester / Android beta tester
PALUN LOE: Waze eestikeelne juhend wikis

Post by zCougar
Mikk36 wrote:
kriimsilm wrote:Loodame, et zcougar saab mingi selguse. See on vast mingi ajutine kala, et sisestada saab, aga otsida ei saa.
Aga ei saa ju sisestada House Numbereid enam Freeway'dele. Ilma klassi langetamata ei saa ka kustutada.
Neid ei saa keegi kustutada. Isegi mina mitte. Freeway puhul lihtsalt polegi nuppu "Edit house numbers".

Kui mõni segment muuta ajutiselt tänavaks, siis saab ka numbried muuta. Aga korras kaarti lammtama ei hakka.

Selleks on ka teine häkk olemas — tuleb Freeway kõrvale (ei pea isegi ühendama) sama nimega tänava lõigu tegema ning siis pääseb ka numbritele ligi :-D Aga ma suhtlen Wazega ja uurin, kaugel neil see POI-deks konvertimine on.



--
Cougar
zCougar
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 902
Has thanked: 174 times
Been thanked: 101 times
Send a message

Waze 4.83.5.1: Galaxy S21 5G | | Atom
CM@Estonia / WME beta tester / Android beta tester
PALUN LOE: Waze eestikeelne juhend wikis