See on punktipealt õige, asjalood on sellised, et seal ongi osa teest suveajaks jalakäijatele broneeritud. Naljakas ta on, aga nii ta on IRL. Kui ma ta avastasin, siis mõtlesin ka, aga vaatasin kohapeal üle ja korrigeerisin ise seal ka midagip33tert wrote:Mis te arvate muidu ringristmikust, mille üks lõik on kahesuunaline, üks vastassuunaline (normaalse ringil käib liiklus teatavasti vastupäeva) ning üks lõik suisa jalakäijate tee? No vot, ma igatahes leidsin sellise
Kasutaja saagem tervitab kõiki Paintlandi osaühingust sellise pühadekaardiga.
- Attachments
Järgmine kord peaksite ikka autorilt kustutamiseks luba küsima, enne kui kustutama hakkatematsalka wrote:Loodusfotona mõnes muus kontekstis oli täitsa arvestatav. Nagu lubatud - heinamaa ja pisut päikesepaistet
Country Manager & Local Champ in Estonia
Waze arvas, et Helsinki Viking Line'i terminalist kiireim tee Espoosse on Vikingi laevalt ümberistumisega Tallinki praamile.
https://static4.nagi.ee/i/p/1017/10/254 ... 0834_o.jpg
https://static4.nagi.ee/i/p/1017/10/254 ... 0834_o.jpg
Sama värk oli ka 1km eemal teise ettevõtte hoovil
https://lh3.googleusercontent.com/-bBfC ... ditor_.png
Kusjuures keegi oli üritanud neid teid pidi navigeerida, sellest ka raportid...
EDIT: Mis teema Lätis nende metsadega on? Piki piiri iga mets üles joonistatud ja lausa kirjad peal, et mitte näppida
https://lh3.googleusercontent.com/-bBfC ... ditor_.png
Kusjuures keegi oli üritanud neid teid pidi navigeerida, sellest ka raportid...
EDIT: Mis teema Lätis nende metsadega on? Piki piiri iga mets üles joonistatud ja lausa kirjad peal, et mitte näppida
Ma ei tea mis teema sellega on, aga mõndadele meeldib hirmsasti igasuguseid loodusobjekte (metsad, rabad jms) kaardile kanda. Kui Lätit vaatad, siis näed, et meil on veel kõvasti "arenguruumi"
Ehh, andmed ei valeta- su nimi oli tõesti antud ala viimase muutjana kirjas...
Mina tegin selle ümmarguseks, nimetuse kohta ei tea...
Re: Waze naljad