Post Reply

Smažte cestu na mém pozemku - neexistuje

Post by martin045
Délka: 162m
Upraveno: 28. leden 2015 uživatelem bebebrumik(4) ‎
Vytvořeno: 18. listopad 2013 uživatelem pasekr(3) ‎
ID: 237108425

Kreténi, jak mám smazat neexistující cestu, když podmínkou je, že ji mám prvni projet !!!
Problém je, že na tu cestu následně spoléhají hasiči i záchranka !!!!
martin045
Posts: 2

POSTER_ID:13076761

1

Send a message

Post by GinBook
Pane, já sice nechci být slušný, ale budu.

Ti kreténi jak píšete možná udělali chybu. Jenže ti kreténi u toho zadarmo tráví hodiny, dny, týdny měsíce,roky, aby Vy uživatelé byli spokojení.

Místo nadávání do kreténů vytváříte kopie vláken a to ještě v místech kde to opravdu z českých editorů nebude nikdo hledat. Fakt to v místech kde se řeší všeobecné problémy o editovaní v angličtině nebude nikdo řešit. Protože v UR píšete anglicky, jste místo nadávání do těch kreténů mohl chvilku hledat a napsat to do české části fora. Navíc nevím jaké vy máte zkušenosti když někoho urážíte do kreténů, ale dost to zhoršuje následnou komunikaci. Aspoň takovou já mám zkušenost.

Ano děkujeme za upozornění, cesta byla odstraněna, při nejbližším update map se z aplikace ztratí.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Grepa
Jistě milí pán je rád, že jsi mu poradil jak označit cestu ve Waze a ještě mu musíme vygooglit jak nechat jeho dočasnou cestu odstranit i v ostatních mapách a leteckých snímcích, včetně těch satelitních :?. Protože toto není žádná sranda, co kdyby se tu zasekla třeba nějaká teroristická skupina, zmatená neaktuálními mapami, chtějíce tudy projet. Dokážete si představit takového doběla rozžhaveného teroristu, jak stojí před neexistující cestou s batohem plným C4? Co asi tak udělá, půjde jinudy? No nechtěl bych být ve Vaší kůži :(.

EDIT: Konečně po měsících veselo :D. a ještě přidám odkaz do kříže, aby bylo jasné vočem to točí.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by masvbr
martin045 wrote:Délka: 162m
Upraveno: 28. leden 2015 uživatelem bebebrumik(4) ‎
Vytvořeno: 18. listopad 2013 uživatelem pasekr(3) ‎
ID: 237108425

Kreténi, jak mám smazat neexistující cestu, když podmínkou je, že ji mám prvni projet !!!
Problém je, že na tu cestu následně spoléhají hasiči i záchranka !!!!
Predne, dekujeme za vrele osloveni ;) a vitej na Foru :)

Abys mohl cestu (segment) editovat neni potreba ho projizdet.

Pokud mame cokoliv upravit je potreba specifikovat patricny segment, nejlepe odkazem do editoru, podle ID se neda bohuzel vyhledat:
- oznac v editoru map ten segment (cestu)
- v pravem dolnim rohu prohlizece je "dvojkolecko"
- klikni na nej _pravym_ tlacitkem a zkopiruj odkaz
... odkaz sem vloz a muzeme s tim neco udelat
masvbr
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1243
Has thanked: 341 times
Been thanked: 187 times
Send a message
LC, [L5] CM Czech Republic, WME Beta, Android + Waze Beta Client, https://www.wazer.cz