"puvodne opomnel"? Co tim konrektne myslis, soudruhu?
Ok, rozumim. Ovsem v tomhle pripade ukazuje ten problem uplne presne. Takze aspon pro ilustraci.
Tak jsem to byl z patka na sobotu projet a furt tam sazi Uturn.
Waze: Pres pumpu. Legalne: Pres pumpu nebo ke garazim. Testovano.
Tak dnes opet projeto a problem stale trva... takze zruseni uturnu Ke garazim 100% nezabralo.
Udělal jsem malou úpravu( zrušil jsem U-turn před garáží). Tak by mohl tudy už navigovat. Vyzkoušej a dej vědět. Samozřejmě po aktualizaci.
No dle mě má. Ten u-trun dělal to, že tě to tam otočilo a navigovalo přes OMV. Zrušením docílíme toho, že bude navigovat přes tu soukromou, protože jinou možnost nemá.
Jen upřesním ten u-trum byl tady v A https://www.waze.com/cs/editor?env=row& ... =322049133
Jen upřesním ten u-trum byl tady v A https://www.waze.com/cs/editor?env=row& ... =322049133
Tak jak je to zakresleno tak to tam je. Vyčkáme na aktualizaci a uvidíme jak se k tomu postaví. Případně uděláme paralelní segment vedle soukromé včetně komentáře, ale podle mého nebude potřeba.
Dnes jsem testoval(ve WME) a navigovalo správně.
Re: Level3 Update: Praha