Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Kuřim ul. Zámecká nový radar

Post by Lukasek007
Je třeba doplnit nový radar obousměrný na ul. Zámecká město Kuřim
Nachází se v blízkosti křižovatky pod kostelem na konci města
Lukasek007
Posts: 2

POSTER_ID:17986629

1

Send a message
Attachments

Post by Bew1One
Ahoj,
je někde online potvrzená informace o tom že se jedná o "represivní" radar - tj. měří a chodí z něj pokuty?
Bew1One
Posts: 2101
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Zjistil jsem že kolega editor v mezidobí radar už do mapy zadal, takže věc považuji za vyřešenou a uzavřenou.

Co však ne - všiml jsem si tvé editační aktivity v okolí a jsem nucen zvednout prst - myslíš že přidávání restrikce KRNAP na nezpevněnou cestu poblíž Brna, měnění rychlosti která nemá oporu v dopravním značení a zapínání příznaku "nezpevněná" na nezpevněných cestách je správná editační aktivita? Já ne a nevím jestli to vychází z neznalosti nebo záměru.
Každopádně WME je "ostrý" mapový editor, změny v něm provedené jdou vcelku rychle do mapy používané Waze - pokud zjistím ještě nějakou podobnou "vandalizaci", budeme na to nuceni reagovat. Pokud chceš "zkoušet", jde to v testovacím režimu WME (bez přihlášení). Ale určitě by se hodilo kouknout na Wazeopedii a trošku se kouknout alespoň na základy ohledně editování a pravidla která se snažíme ctít. Díky.
Bew1One
Posts: 2101
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Lukasek007
Dle vyjádření TS ANO jde o represivní radar se záznamem
Lukasek007
Posts: 2
Send a message