Post Reply

Unlock request in Úvaly, Praha-východ

Post by FrantisekFuka
Hi Editors,

I would like to be able to edit the following object(s).
Your help will be greatly appreciated.

Permalink: https://waze.com/en-US/editor?env=row&l ... =347011977
Reason:

I live in this area and want Waze to navigate me to the final destination. At this moment navigation stops on main road 101. It's area with almost 70 new houses, and I suppose that even other households wants to be reachable using street address.


Unlock to level: 1

Thank you in advance,
FrantisekFuka
Posts: 8
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

POSTER_ID:17987645

1

Send a message

Post by Bew1One
Ahoj Fuxofte - odemnkutí bohužel nic nevyřeší - dříve jsme používali chodníky v místech budoucích cest (které se pak na cestu přeply). Ale pak došlo ke změně a chodníky už nejdou změnit na sjízdné segmenty.
Jediný způsob "co s tím" je chodníky smazat a správně nakreslit a následně připojit nové cesty, chceš se do toho pustit?
Jestli ano - chodníkům jsem snížil zámek na L1, takže by teoreticky mohly jít smazat (pokud nebudou ochranné mechanismy WME proti), stejně tak jsem snížil zámek v tuto chvíli sjízdné části ulice Seifertovy. Na tu II třídu bych to pak napojil. Dej vědět.
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Ok, jdu chodníky uklidit :)
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Takže .. chodníky jsem odstranil, co tam v tuhle chvíli ještě chybí nebo je špatně:
* na jednom segmentu nejsou zadané rychlosti

* v jedné křižovatce je natvrdo nastaven pro přímý směr vynuceně pokyn "nic" - hlasové pokyny waze generuje automaticky na základě vzájemných úhlů v křižovatkách, za běžných situací (přímý směr jízdy, odbočení) není potřeba nic přenastavovat, výchozí pokyn je OK. Ona ta funkcionalita byla přidána pro složitější křižovatky kdy nešel správný úhel a tedy i pokyn nastavit kvůli přitomnosti dalších segmentů).

* máš tam nakreslené chodníky - ty jednak příliš nekreslíme kromě odůvodněných případů (waze je navigace pro auta ne google maps, jinak viz. wazeopedia), druhak nejsou správně pojmenované (vše ve waze musí mít jméno, nejde o to že by tam měla být ulice ale buď město /v intravilánu/ nebo /nic,nic/).

* pak taky zatím chybí ty části segmentů kterými by se to mělo napojit na stávající uliční síť.
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Odbočení z Jiřího Gruši jsem nastavil, na silnici 101 připojil a nastavil rychlost 30km/h - předpokládám že tam je.
Co se týče té neprůjezdné ulice - restrikce je dobré řešení než se segment dostane do mapy, pak je s dovolením odstraním a nastavím na něj uzavírku - ta půjde smazat a ulice zprovoznit obratem narozdíl od restrikce, jejíž odstranění musí projít aktualizací mapy. Existuje nějaký předpokládaný termín zprůjezdnění? Nebo mám tu uzavírku pak nastavit "odboku" na třeba 3 měsíce?
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
A ještě mě napadlo - ta část Šafaříkovy od Rašínovy co vede shora ta není na křižovatku s Jiřího Gruši napojena?
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Jen pro info - restrikce je pryč a je tam uzavírka do 31.8.
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by FrantisekFuka
Ahoj Bew1One,

zatím se s tím editorem učím, chodníky mi ani tak smazat nešly - nebo jsem zatím nepřišel jak na to. K vynuceným pokynům - ještě to projdu. Snad se to naučím a moje úpravy budou k něčemu dobré.
FrantisekFuka
Posts: 8
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by FrantisekFuka
Tak ne, "You need a higher rank to delete at least one items you've selected", chodníky neuklidím abych místo nich udělal cesty.
FrantisekFuka
Posts: 8
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by FrantisekFuka
Díky.

- Mnou přidané chodníky jsou také odstraněny.

- Ulice Seifertova v nové lokalitě ještě není zcela průchozí - na několika domech ještě probíhají stavební práce - tak jsem tam nastavil omezení pro oba směry.

- Ulice Vaculíkova a Skácelova jsou již běžně využívané.

- Z Ulice Jiřího Gruši na nový úsek Šafaříkovy nemohu povolit odbočení (oprávnění)

- Vynucený pokyn "nic" by měl být odstraněn.

- Napojení Skácelova na 101 nemohu zadat (oprávnění)
FrantisekFuka
Posts: 8
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message