Post Reply

(L4) D48 změna rychlosti z 90 na 60 z důvodu rekonstrukcí

Post by Andrea_Kamil
Andrea_Kamil
Posts: 17
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

POSTER_ID:17899773

1

Send a message

Post by Andrea_Kamil
OK, ale fakt to dělá dost časový rozdíl....
Andrea_Kamil
Posts: 17
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Andrea_Kamil
Rychlost 75 je možná teorie, ale fakt jsem jel celý jeden úsek za kloboukovým dědečkem poctivých 60, reálně 57 a pak jsem to musel honit po dálnici abych dojel na čas. Ve špičce se pak kumulují kamiony a jak tam jeden hodí 60 na tempomatu tak je kolona na kilometry.... Na těch 18km to udělá "blbých" 6-8 minut, ale to už je celkem dost si myslím. Měl jsem dojem, že aplikace má zpřesňovat a chtěl jsem přispět zlepšením jelikož jsem pravidelný uživatel, ale když je vám to jedno, věnuji svůj čas a energii jinam.  :)
 
Andrea_Kamil
Posts: 17
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Andrea_Kamil
Posts: 17
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Bew1One
Mno, uvidíme jaký na to bude mít názor Majkii :)
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Chceš říct, že během jízdy (i teď po tom měsíci co to omezení trvá) v nějaký "normální čas" z hlediska provozu nesedí časy dojezdu "před vjetím" a "po vyjetí" z úseku? To by se dít nemělo. Co se tam může naopak dít, je "falešná" detekce" lehké kolony, kvůli tomu zpomalení (oficiálně o 1/3, neoficiálně vím jak tam někteří za normálního provozu lítají nízko, takže i více).
V tuto chvíli je tam průměrná rychlost "už" nižší na nějakých 75 km/h, což bych si tipoval že bude rychlost kterou se tam i jezdí :)
 
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message