Je to workaround. Pokud by byl segment kratší, nenabídlo by přes něj nikdy waze otočení do protisměru v místě kde to není zakázané. V editoru to hezké není, ale funguje to a v klientu to pravděpodobně nerozpoznáš...
[L4] Android 12 - One Plus Nord
Opraveno, musel jsem to vzít z jiných zdrojů, komerční mapy nejsou pro kopírování povoleny.
Zkontroluj prosím, zda je opraveno správně.
Zkontroluj prosím, zda je opraveno správně.
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
Díky, ze segmentů jsou jednosměrky a snad i správné.
Ano, je to workaround jak psal vargosh, do 15m je otáčení zakázané.
Ano, je to workaround jak psal vargosh, do 15m je otáčení zakázané.
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
Napojeno a upraveno. Jen když kreslíš nové segmenty, tak je nutné je vždy pojmenovat, pokud jméno nemají, tak zaškrtnout Nic. Poznáš to tak, že nebude červený, ale bude pak mít správnou barvu.
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
Asi jo, otoceno.
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
Re: [L2] Praha 6, Brunclíkova