FREEDIT [L1+] rozcestník / chat k editaci freeditů

Moderators: Unholy, guri211, GinBook

Re: FREEDIT [L1+] rozcestník / chat k editaci freeditů

Postby krizecek » Sat Jun 13, 2015 8:02 pm

Dotaz co znamená písmeno A u freeditu, v boční liště v legendě jsou písmena G K O N, ale už delší si lámu co znamená písmeno A :-)
krizecek
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 84 times
Been thanked: 39 times

Postby krizecek » Sat Jun 13, 2015 9:36 pm

d2-mac - díky za vysvětlení, jsem to hledal, ale nikde nenašel.

Tak takový malý postřeh, udělal jsem opět pár freeditů,a všiml jsem si, že některé freedity jsou už skoro hotové, a přitom jsou volné, buď nováčci neznají freedit a sami si toho všimnou nebo freedit používají,ale asi se nepříhlásí, tak to bude chtít víc propagovat Freedit :-)
krizecek
Area Manager
Area Manager

Postby krizecek » Thu Jun 25, 2015 7:34 pm

Re:Janek250

Freedit upraven, dle tvého, jen jsem zbytečné junctiony našel jen dva :-( příště asi rovnou odstraň nebo pošli linky, když to bude taková drobnost, jsem teď do toho čučel dvacet minut a našel jen dva :-(
krizecek
Area Manager
Area Manager

Postby krizecek » Fri Jun 26, 2015 6:22 pm

re: d2-mac kontrolu jsem nakonec rozjel. Ale prozatím je to jediná funkce v editoru, kterou bych řekl, že je úplně naprd, teda tak na 99%.
Hlásí většinou segmenty, které libovolným způsobem změním a uložím. Do té doby nic nehlásí, a pak se toho hlášení zbavit je zábava. Nutí tě to, aby si smazal snad úplně všechno :-D a tak to zabírá hodně času, který se dá myslím využít lépe.
Navíc, co pozoruji dost často, že mi tu Janek hlásí každý přebytečný bod(což mu nezazlívám a jsem za to rád), přitom když brouzdám po mapě ČR a kdekoliv, tak tak najdu silnice (I, II, III.třídy) které jsou úplně obkreslené ze satelitních snímků (spousty bodů) a kde jsou poslední změny od L4+ a výš. A tak si říkám jestli to není zbytečný humbuk, Podobné je to u železnice, tak mi to taky pořád hlásí, že je tam spousta bodů, má cenu to redukovat? Já vidím smysl, že když je nějaká přímka, a ta má víc jak dva body, tak to mažu tam body navíc ztrácí smysl. Ale aby zátáčka vypadala reálnější tak body navíc jsou myslím přínosem, i když kdo na to kouká během jízdy, že? :-)
krizecek
Area Manager
Area Manager

Postby krizecek » Fri Jul 03, 2015 7:08 pm

Freedit 352 711 opraveny, už jsem si v toolboxu aktivoval zobrazování house numbers, tak na to si dám pro příště bacha.

A s tím 407 teda nevím jak to měříš, mě pravítko v editoru mi ukazuje, že jsou nejblíže na 10m, tak si myslím, že je to v pohodě, navíc tady bych to vůbec neřešil je to jen pro informaci, že tam něco takového je, problém vzdáleností je někde na hlavních silnicích kde jezdí spousty aut, a tak navigace může přeskočit na druhou ulici.
krizecek
Area Manager
Area Manager

Postby krizecek » Tue Jul 21, 2015 7:14 pm

Re: Janek250

v pohodě, už jsem to opravil, trochu jsem to čekal, ale ještě že to kontroluješ :-) ale ještě tam něco časem doplním.
krizecek
Area Manager
Area Manager

Postby krizecek » Wed Jul 22, 2015 7:42 pm

Re: MilanDka, já se snažím doplňovat komplet landmarky, takže co nejvíc firem, hlavně ty velké plochy a areály. Jen je to hodně zdlouhavá práce.
krizecek
Area Manager
Area Manager

Postby krizecek » Thu Jul 30, 2015 10:53 pm

Re:Janek250 s cestou proč je soukromá souhlasím a dal jsem na ulici, ale s těmi názvy vůbec nevím co myslíš, asi bude potřeba školení od tebe ;) teď na to koukám a koukal i jsem před tím a nevím, jaké názvy bych měl zkontrolovat či upravit, vše se mi zdá být v pořádku.
Jediný co jsem mě napadá, a co jsem upravil je, že jsem tento segment odkaz rozdělil na dva, tohle si měl na mysli?
krizecek
Area Manager
Area Manager

Postby krizecek » Tue Sep 08, 2015 7:23 pm

RE: Janek250 F324: na nic se nevymlouvám, prostě nejsem dokonalý :) vše jsem opravil a ještě něco dodělal :-)
krizecek
Area Manager
Area Manager

Postby krizecek » Fri Sep 25, 2015 11:57 pm

Tak jdu helfnout trochu Jankovi :-)

Freedit 393 Blue_Sunshine
- na některých jednoduchých segmentech zbytečné body viz. toto link na přímce mají být jen dva body, zbytek je navíc.
- u landmarku špatně umístěný adresní bod + když se jedná o tak velkou firmu, tak je dobré vyplnit i www stránku i telefon (někdy to pomůže)
-link dá se dodělat parkoviště a tady link
- asi 7 zbytečných uzlů např. zde link

Freedit 475 Blue_Sunshine
- proč tyto segmenty nemají přiřazenou obec? https://www.waze.com/cs/editor/?env=row&lon=17.02251&lat=49.32970&layers=2017&zoom=5&segments=237311888,288724702,182665263,291625038
- přes celý areál bych dal patřičný Landmark, v klientovi nejde poznat o jaký typ cesty jde, a tak aspon Landmark napoví, že se jedná o cestu do nějakého většího areálu

Freedit 478 Blue_Sunshine
- červená šipka link
- zbytečné body na segmentu link
- chybějící landmark přes celou oblast

Freedit 483 Blue_Sunshine
- dají se krásně doplnit landmarky hřbitov, parkvoviště areály, silnicě nejsou všechno?

Freedit 477 Sky-cze
- tady dva segmenty mají zbytečně moc bodů link
- a tady bych zvážil jestli to parkoviště není veřejné, žádný zákaz tam není tak bych to vyčlenil mimo areál link

Freedit 203 millhi1
- ještě se tam dá pár uliček dokreslit a překrývající landmarky zruš, z toho většího udělej menší ať jsou krásně vidět dva areály.
krizecek
Area Manager
Area Manager

PreviousNext

Return to CZ: Žádosti o úpravu cest v ČR