Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Mlékojedy(Neratovice)

Post by BoPaja
Kdo máte možnost, přejmenujte celou oblast Mlékojedy na Mlékojedy(Neratovice). Mlékojedy jsou u Litoměřic, zatim jsem dal Mlékojedy(LT). Po přejmenování Neratovských Mlékojed doladím Litoměřické.
https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... TTTTTTTTFT

Díky.
BoPaja
Posts: 12

POSTER_ID:7047893

1

Send a message

Post by BoPaja
Díky, dáme tomu čas. Není to zase až tak akutní.
BoPaja
Posts: 12
Send a message

Post by BoPaja
UF, tak Mlékojedy jsou hotové, ale mám radost např. z Jílové u Děčína, které jsem celé předělal na Jílové(Děčín) a podobných :-D No nic jdu prolézt veškeré názvy obcí, protože mám dojem že jsem to napáchal všude bez mezer :-D Chybami se člověk učí :-)

Ještě k tomu tématu. Jak to vidíte s těmi názvy, jako jsou např. Mlékojedy (Neratovice) a Mlékojedy (Litoměřice). Ty Litoměřické podle wiki názvu mají být jen Mlékojedy, ale nevidím problém tam dát do závorky to město (jsou hned za mostem 1 km od LT). Nebo striktně dodržovat Wiki?

Mlékojedy
Mlékojedy jsou obec v okrese Litoměřice, kraj Ústecký

Mlékojedy (Neratovice)
Mlékojedy je část města Neratovice v okrese Mělník
BoPaja
Posts: 12
Send a message

Post by BoPaja
Vím, že na názvy obcí tu vlákno je, jen jsem narazil na toto:
Žandov (Chlumec)
Chlumec (okres Ústí nad Labem)

Takže správně podle WIKI by mělo být: Žandov (Chlumec (Ústí nad Labem))? :-D
Zdá se mi dost podivné, takže jsem dal Žandov (Chlumec-UL).
Nebo nějaký lepší nápad pro tyto případy?
BoPaja
Posts: 12
Send a message

Post by BoPaja
vitj wrote:Ahoj,

názvy by měly být takto:

Žandov (Chlumec)
Chlumec (Ústí nad Labem)

Vždy nejbližší nadřazená obec, není-li pak okres. Nikdy nezdvojovat, zbytečně se prodlužuje název a psát v závorce slovo okres také prodlužuje název, je nadbytečné.
Závorky se samozřejmě dávají jen pokud se jméno obce opakuje.

To ano, ale ta část obce se jmenuje Žandov ( je zcela mimo Chlumec) a spadá pod obec Chlumec (Ústí nad Labem). Nejde o ten Chlumec. Ale o to, jak pojmenovat ten Žandov. A těch Chlumců je víc, takže to UL by tam asi mělo být zviditelněné.
BoPaja
Posts: 12
Send a message

Post by BoPaja
Souhlas s tím, že co navrhl fotrik se mi taky moc nezdá. Žandov je dost daleko od Ústí a ani pod něj nespadá katastrálně.
Ale jestli tě dobře chápu Libore, tak tvůj návrh je Žandov (Chlumec - Ústí nad Labem)? Jako pojmenoval jsem to stejně, jen tu zkratku UL jsem dal kvůli dost dlouhému názvu, a nevím bude vypadat vyhledávání na strojích s malým displayem, pokud se najde víc takových názvů.
Ale pokud nikdo nemá lepší návrh jak řešit tyto názvy (určitě jich bude víc, jen to asi nikdo neřešil) tak beru za dohodnuté a přejmenuji ty 3 ulice :-D
BoPaja
Posts: 12
Send a message

Post by BoPaja
LiborA wrote:Problém je, že obcí Žandov (Ústí nad Labem) může být mnohem víc, proto se uvádí nejbližší nadřazená obec - ta se už ale uvádí bez případné závorky, protože ta je (doufám) zbytečná.
........
Stejný je problém v tom, že je víc obcí Chlumec. Nevím no. Zkus navigovat jako "cizinec" a najdeš Žandov (Chlumec). Těžko budeš vědět, kde to je, který Chlumec to je.

Ještě jsem si projel navi co mám v mobu a tady jsou výsledky:
Sygic
Žandov (Chlumec)
Ndrive
Žandov (Chlumec, Ústí nad labem)
Navigon
Nenašel
IGO
Žandov, Ústí nad Labem
Docela zajímavé :-D

Možná by AM měli nad tím podebatovat.
BoPaja
Posts: 12
Send a message

Post by BoPaja
V pořádku, Libor již i sám opravil, takže považuji téma za uzavřené.
BoPaja
Posts: 12
Send a message

Post by fotrik
A co Zandov (Usti nad Labem)? To cestovatelum z daleka rekne mnohem vic.
fotrik
Posts: 1751
Has thanked: 98 times
Been thanked: 145 times
Send a message
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png

Post by foxitrot
LiborA wrote:Pavle, nechávej prosím Tě za před levou závorkou mezeru tj. "Mlékojedy (..."
Predpokladam, ze si myslel len pred?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).