Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Ktiš (a okolí) (Prachatice)

Post by sindelm
Zdravím,

narazil jsem na záhadný problém. Při jízdě se mi v této oblasti nesmyslně zobrazovaly segmenty silnic (klient pro Android), a to v závistlosti na zoomu. Zkuste si to. V mapě to vypadá rovněž velmi podezřele viz:

http://world.waze.com/cartouche_old/?zo ... =138027160

já tam vidím nezobrazené cesty, na které se dá dle editoru vjet a nesmyslné segmenty, nic takového jsem ještě neviděl.... možná jde o nějakou systémovou chybu, tak to předkládám, než bych do toho hned vrtal.

V oblasti se problém vyskytuje ještě několikrát a vždy je doprovázen v klientu vykreslením nesmyslného rovného segmentu v závislosti na zoomu.

Permalinky k tomu dodám, až budu mít po ruce klienta a zjistím, kde ta ostatní místa přesně jsou.
sindelm
Posts: 521
Has thanked: 1 time
Been thanked: 32 times

POSTER_ID:6852166

1

Send a message

Post by foxitrot
Zda sa, ze od vcera sa editory a databaza nevedia dohodnut, uz viaceri hlasili problemy.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Viac ako 2-3 dni je uz dostatocny dovod na hlasenie na Support, to uz system bez pomoci nerozchodi a musia nieco zmazat-opravit rucne.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by sindelm
No, v klientovy jsem ten problem pozoroval uz pred vice nez 14 dny... Vubec je ta oblast divna (tak v radiusu 5-10km), casto jsou tam roztrhany segmenty silnic, ktere jsou sice ocislovane, ale nepospojovane. Par jednodussich veci z toho jsem opravil.

Tady je dalsi "vyzivne" misto.

http://world.waze.com/cartouche_old/?zo ... FFFFFFTTTT

Opet silnice 165. V klientu se mi nezobrazuje jeji pripoj na 141 (V Blazejovicich), ale jakysi ocas smerem na jih az jiho-vychod, jehoz uhel a delka zavisi na zoomu. Pritom ten usek s ocasem je v editoru jen jeden segment :shock: . V editoru viz permalink, to vypada ok, ale dal smerem na vychod se to tvari, ze kus silnice chybi, v klientu ten usek ale je. Cim vice se v tom editoru zoomuje tim vic se mi konec 165tky posouva bliz ke Ktisi :shock: a "jakoby" chybejici usek se tak zvetsuje.
sindelm
Posts: 521
Has thanked: 1 time
Been thanked: 32 times
Send a message
Last edited by sindelm on Tue Jul 17, 2012 8:54 am, edited 2 times in total.

Post by sindelm
Dalsi ocas visi v klientu ze Smedce dolu (JJZ, silnice 122), ale tam jsi uz, koukam, editoval...
Zajimavy je, ze 122 konci v nejakem "kravíně", ale dle dostupnych podkladu je to OK.

Na 122 jsem nasel jeste tohle:

http://world.waze.com/cartouche_old/?zo ... FFFFFFTTTT

ale ten druhy segment mi nejde vybrat.
sindelm
Posts: 521
Has thanked: 1 time
Been thanked: 32 times
Send a message

Post by sindelm
foxitrot wrote:Zda sa, ze od vcera sa editory a databaza nevedia dohodnut, uz viaceri hlasili problemy.
no jo, ale tohle uz tam strasi vic nez 14 dni... mozna mnohem, mnohem dele, ale ja to objevil pred 14 dny.
sindelm
Posts: 521
Has thanked: 1 time
Been thanked: 32 times
Send a message

Post by sindelm
Ok, po update zmizel chaotizujici ocas u Ktise a u Blazejovic na 165, zustal u Smedce na 122.

Vitj: Nove jsem si vsiml v mape v klientu ocasku na 141 pod Blazejovicema, v editoru to vypada ok, tak se to spatne popisuje, je ale mozny, ze uz to bylo v editoru opraveno - je to zhruba tady:

http://world.waze.com/cartouche_old/?zo ... FFFFFFTTTT
sindelm
Posts: 521
Has thanked: 1 time
Been thanked: 32 times
Send a message

Post by vitj
Chova se to tady dost podivne. Něco se mi trochu povedlo upravit, ale porad nejsem spokojenej. Smazal jsem dvojitou silnici, odstanil nekolik turn restrkci a doplnil kousek chybejici silnice. Asi bude problem, ze prave probiha update mapy a servery jsou pretizene. Po update to jeste zkontroluju.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Poslal jsem to na support. Dam vedet az odpovi.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Ano, ocasek vypada, ze uz je nyni odstraneny.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message