Ktiš (a okolí) (Prachatice)
Zdravím,
narazil jsem na záhadný problém. Při jízdě se mi v této oblasti nesmyslně zobrazovaly segmenty silnic (klient pro Android), a to v závistlosti na zoomu. Zkuste si to. V mapě to vypadá rovněž velmi podezřele viz:
http://world.waze.com/cartouche_old/?zo ... =138027160
já tam vidím nezobrazené cesty, na které se dá dle editoru vjet a nesmyslné segmenty, nic takového jsem ještě neviděl.... možná jde o nějakou systémovou chybu, tak to předkládám, než bych do toho hned vrtal.
V oblasti se problém vyskytuje ještě několikrát a vždy je doprovázen v klientu vykreslením nesmyslného rovného segmentu v závislosti na zoomu.
Permalinky k tomu dodám, až budu mít po ruce klienta a zjistím, kde ta ostatní místa přesně jsou.
narazil jsem na záhadný problém. Při jízdě se mi v této oblasti nesmyslně zobrazovaly segmenty silnic (klient pro Android), a to v závistlosti na zoomu. Zkuste si to. V mapě to vypadá rovněž velmi podezřele viz:
http://world.waze.com/cartouche_old/?zo ... =138027160
já tam vidím nezobrazené cesty, na které se dá dle editoru vjet a nesmyslné segmenty, nic takového jsem ještě neviděl.... možná jde o nějakou systémovou chybu, tak to předkládám, než bych do toho hned vrtal.
V oblasti se problém vyskytuje ještě několikrát a vždy je doprovázen v klientu vykreslením nesmyslného rovného segmentu v závislosti na zoomu.
Permalinky k tomu dodám, až budu mít po ruce klienta a zjistím, kde ta ostatní místa přesně jsou.
Re: Ktiš (a okolí) (Prachatice)