[L3] Update: Hlavní město Praha, Nad motolskou nemocnicí

Moderators: Unholy, GinBook, guri211

[L3] Update: Hlavní město Praha, Nad motolskou nemocnicí

Postby xaxik » Mon Jan 07, 2019 9:44 pm

Ahoj,

posílám žádost o navigační znevýhodnění cesty v Praze.

Jezdím často po Podbělohorské z města směrem k nemocnici. Najíždím na Kukulovu doleva dolů k nemocnici.

https://www.waze.com/editor?env=row&lon=14.35067&lat=50.07667&s=70360341&zoom=6&segments=184771702,342082954,342082955

Waze mě pravidelně navádí do jednosměrky Nad motolskou nemocí, ale ta je vzhledem k častému silnému provozu na Kukulově prakticky nepoužitelná (v časech špičky). Teda jako napojení na Kukulovu doleva dolů k nemocnici. Koho to tam navede ráno či odpoledne ten nás prokleje. Sám jsem si to zkusil poprvé projet a je to vážně peklo. Zleva dva pruhy - zpravidla dost plné, zprava jeden ale do zatáčky nahoru není vidět na to, že tam auta běžně sviští 70. Musí to tam člověk poslat v nějaké škvíře fakt rychle a doufat že z hora nepojede nic moc rychle.

Po pravdě řečeno i napojení Podbělohorská > Kukulova ve směru doleva je ve špičce pro slabší nátury stěží průjezdné.

Nedala by se ta jednosměrka "Nad motolskou nemocí" navigačně znevýhodnit? Ideálně v pracovní době.
Přimlouval bych se za navigační znevýhodnění i té křižovatky Podbělohorská > Kukulova ve směru dolů k nemocnici - moje žena by tam třeba neměla šanci najet.

Nevím jestli to jde, ale pokaždé když vidím, jak to tam nějakého chudáka svede a já ho pak míjím okolo (protože to objedu vrchem), tak si říkám, že vám musím napsat :)

dík
M.
xaxik

Has thanked: 12 times
Been thanked: 2 times

Return to CZ: Žádosti o úpravu cest v ČR