Post Reply

[L4]→L2 Unlock: Hl.m. Praha, P-1, ul. Na Poříčí (pěší zóna)

Post by Vitek_V
Ahoj, dobré ráno,
poprosím o odemknutí segmentů v Praze u Obecního domu v ulici Na Poříčí pro úpravu pěší zóny - (street v.)
Vitek_V
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 355
Answers: 1
Answers: 1
Has thanked: 58 times
Been thanked: 63 times

POSTER_ID:17875608

1

Send a message

Post by Bew1One
Ahoj, a co si představuješ že tam s tím provedeš? L4 zámek to nemá náhodou.
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by masvbr
Ahoj, na tom useku neni co upravovat, je nastaveny spravne ... je to sice pesi zona, ale je tam hromada vyjimek, proto je to Private

... problem s navigaci byl max zpusoben umistenim navigacniho bodu na OC Paladium, ktery jsi o kousek uz posunul na vjezd do podzemnich garazi (mala pravdepodobnost), ale spis vyberem kam se dotycny navigoval ... pro jistotu jsem to zamknul na L4, at si s tim nikdo dalsi nehraje
masvbr
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1243
Has thanked: 341 times
Been thanked: 187 times
Send a message
LC, [L5] CM Czech Republic, WME Beta, Android + Waze Beta Client, https://www.wazer.cz

Post by Vitek_V
Ahoj, prosimtě, tahá to tam routing směr OC Palladium a viz Street V v odkazu nebo UR. Úplně mi nepřijde vhodné, aby přes chodník do pěší zóny byla namísto ní komunikace i byť jako soukr. cesta.
Pěší zóna stejného charakteru je i na Staroměstském náměstí (stejná DZ), kde do lidí Waze nic nepošle :) Tak to jen ujednotit a co si budem, ne všichni místně znalí by se zarazili, kdyby je navi vedla do lidí, tak i z bezpečnostího hlediska.
Vitek_V
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 355
Answers: 1
Has thanked: 58 times
Been thanked: 63 times
Send a message

Post by Vitek_V
Ahoj, dobré ráno, chci se připomenout s úpravou nevhodně vytvořené komunikace v místě pěší zóny , nechávám tam na to otevřené URko :? Psal jsem PM ...
Jedná se čistě jen o tenhle úsek https://ctrlv.cz/xId0
Vitek_V
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 355
Answers: 1
Has thanked: 58 times
Been thanked: 63 times
Send a message


Vitek_V
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 355
Answers: 1
Has thanked: 58 times
Been thanked: 63 times
Send a message