prolez jsem to a na příkladě s mojí oblíbenou vísku Úněšov
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=13. ... 23&env=row
prosím o konzultaci co a jak dál:
- co přesně znamená sloupec "segmenty %"? - to je rozdíl waze mapy proti satelitnímu podkladu popř. skutečnosti?
- Úněšov má 9 katastrálních území (Číhaná, Hvožďany, Čbán, Podmokly, Lípa, Liška, Štipoklasy, Budeč, Vojtěšín) a některé z nich nejsou vůbec zakreslené. Asi by bylo rozumné zapsat, že Úněšov má 100% až když budou komplet všechna přidružená území?
- pak jsem pokračoval tak, že skrz vesnici vede I/20, II/193 a II/204, tak jsem začal procházet ty silnice a skončil jsem hned na začátku I/20 v Jeníšově - ten kruháč s II/606 k ní už nepatří - což s L1 neopravím. Pokud na to budu zadávat žádosti o opravu, tak se upíšu, existuje nějaký institut "hromadné opravy", že bych poslal někam celý seznam chyb pro danou silnici - anebo lze si vysloužit vyšší level něčím jiným než klikáním do mapy?
- nenašel jsem, jak se dají opravit hranice města nebo město založit
díky
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=13. ... 23&env=row
prosím o konzultaci co a jak dál:
- co přesně znamená sloupec "segmenty %"? - to je rozdíl waze mapy proti satelitnímu podkladu popř. skutečnosti?
- Úněšov má 9 katastrálních území (Číhaná, Hvožďany, Čbán, Podmokly, Lípa, Liška, Štipoklasy, Budeč, Vojtěšín) a některé z nich nejsou vůbec zakreslené. Asi by bylo rozumné zapsat, že Úněšov má 100% až když budou komplet všechna přidružená území?
- pak jsem pokračoval tak, že skrz vesnici vede I/20, II/193 a II/204, tak jsem začal procházet ty silnice a skončil jsem hned na začátku I/20 v Jeníšově - ten kruháč s II/606 k ní už nepatří - což s L1 neopravím. Pokud na to budu zadávat žádosti o opravu, tak se upíšu, existuje nějaký institut "hromadné opravy", že bych poslal někam celý seznam chyb pro danou silnici - anebo lze si vysloužit vyšší level něčím jiným než klikáním do mapy?
- nenašel jsem, jak se dají opravit hranice města nebo město založit
díky
Re: Waze - Vyhotovení ČR