Tak ještě jednou, podařilo se mi to před odesláním celé zavřít ..... hrome
Celou noc jsem nad tím přemýšlel!
Původně jsem souhlasil s b-007, a to protože simplicity (jednoduchost). A udělal bych to bez vyjímky stejně. Pokud jsou takovéto malé trouhelníčky, tak kreslit rovný jeden segment.
Jenže nám to kazí ulice K Erzu. Pokud bychom jeli z této ulice jak to bylo nakresleno, hlásilo by to OVL a potom OVP. To je blbost. Musíme dosáhnout nulové hlášky.
Malinko jsem to předělal. NAvíc dle street view je tam malinko jiná situace než na sat. snímcích.
Takže jsem přidal jednosměrky. A aby jsme dosáhli správných hlášek zalomil jsem těsně u hlavní silnice segmenty kolmo k hlavní.
Možná je to taky špatná varianta, no můžete se vyjádřit. Neříkám, že to mám já dobře, ale myslím že jo.
Celou noc jsem nad tím přemýšlel!
Původně jsem souhlasil s b-007, a to protože simplicity (jednoduchost). A udělal bych to bez vyjímky stejně. Pokud jsou takovéto malé trouhelníčky, tak kreslit rovný jeden segment.
Jenže nám to kazí ulice K Erzu. Pokud bychom jeli z této ulice jak to bylo nakresleno, hlásilo by to OVL a potom OVP. To je blbost. Musíme dosáhnout nulové hlášky.
Malinko jsem to předělal. NAvíc dle street view je tam malinko jiná situace než na sat. snímcích.
Takže jsem přidal jednosměrky. A aby jsme dosáhli správných hlášek zalomil jsem těsně u hlavní silnice segmenty kolmo k hlavní.
Možná je to taky špatná varianta, no můžete se vyjádřit. Neříkám, že to mám já dobře, ale myslím že jo.
Re: [L3] Tursko, Pražská, okr. Praha-západ