Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by GinBook
Tak ještě jednou, podařilo se mi to před odesláním celé zavřít ..... hrome

Celou noc jsem nad tím přemýšlel!

Původně jsem souhlasil s b-007, a to protože simplicity (jednoduchost). A udělal bych to bez vyjímky stejně. Pokud jsou takovéto malé trouhelníčky, tak kreslit rovný jeden segment.

Jenže nám to kazí ulice K Erzu. Pokud bychom jeli z této ulice jak to bylo nakresleno, hlásilo by to OVL a potom OVP. To je blbost. Musíme dosáhnout nulové hlášky.

Malinko jsem to předělal. NAvíc dle street view je tam malinko jiná situace než na sat. snímcích.
Takže jsem přidal jednosměrky. A aby jsme dosáhli správných hlášek zalomil jsem těsně u hlavní silnice segmenty kolmo k hlavní.

Možná je to taky špatná varianta, no můžete se vyjádřit. Neříkám, že to mám já dobře, ale myslím že jo.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Já doufám, že se ozve. Možná to celé myslel jinak.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Dík za upozornění, jen nechápu proč. Určitě jsem to měl nastavené dobře.
Sic si prdlajs pamatuji, ale tady si pamatuji.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Sledujme problém. 3 chyby není něco proč to řešit hned.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
ten segment tam už byl... Ta křižovatka byla opravdu v pořádku. Kompletně jsem ji tehdy předělal.
Dnes jsem jenom upravil jednosměrky, které jsem předtím řešil červenými šipkamami.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Vitj.. ty mi dáváš kapky na které nemám argumenty. :)

Že bych tam měl jen jeden segment a on to rozdvojil na 2 segmenty kolem ostrůvku a potom vznikla ta chyba?? hmm. "Co jsem slíbil odvolávám a co jsem odvolal slibuji" - Nepamatuji si ani už toto.

Asi přestanu editovat úplně, neboť nevím co už dělám.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Pernstein
Chlapi, tu sérii červených šipek tam máte schválně?
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by Pernstein
Já se s tím setkal dvakrát. Je to divné. Jednou jsem na to byl upozorněn a jednou náhodou, když jsem si po sobě něco po týdnu chtěl opravit. V obou případech jsem si jistej, že tam byly zelený, a následně zčervenaly. Divný je, že se to stalo v těch mých i v tom vašem případě na poměrně frekventovaných silnicích, ty moje případy byly dokonce na sjezdu D1, a jednou na Kutnohorské Major Highway. U normálních streets jsem se s tím nesetkal, a že se jich edituje mnohonásobně víc než vyšších kategorií segmentů. Třeba to není náhoda. Chtělo by to nějak řešit, nenahlásí to někdo "vejš"? Svoje příklady kdyžtak pošlu permalink.
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by Pernstein
Jenže ty šipky byly na všech výjezdech ze segmentu https://www.waze.com/cs/editor/?lon=14. ... =235376703
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message