Hele mne se to teď stalo v nemecku na křížení silnici první třídy v něnecku v Adorfu pak hsem jel do Berlína a koukal jsem kudy mne to táhne... Řikal jsem si kterej blbec editoval a pak jsem přišel na to že jsem to byl já... Dal bych krk na to že to bylo zelený...
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Nemyslím si, že je to záhada. Carchelon přidával silnici
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=14. ... =236545729
a už nezkontroloval šipky. Dělal to až po tom co GinBook udělal předchozí úpravu.
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=14. ... =236545729
a už nezkontroloval šipky. Dělal to až po tom co GinBook udělal předchozí úpravu.
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
Nemohl tam být, byl vytvořen 11. listopadu, do fóra jsi psal, že je hotovo 3. listopadu. Vzhledem k tomu, že oba segmenty ulice Křížovnické Carchelon zjednosměrnil, možná je i popřepojoval, a pak nezkontroloval šipky, tak mi to dává smysl.
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
Re: [L3] Tursko, Pražská, okr. Praha-západ