Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by GinBook
Určitě bude potřeba malinko upravit Wiki.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Trosku bych rozsiril popis "lesni a polni cesty". Novacci nam potom kresli kdejakou vyjezdenou ryhu od traktora.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Docela občas řešíme přílišnou horlivost nováčků se zakreslováním chodníků, schodů....

Ještě tedy poprosím o nějaký vhodný text.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by grafik
Stormer wrote: konkretni cislo verze? Diakritiku to zobrazovalo dobre snad uz na zacatku co si pamatuju
Este davnejsie mi diakritiku nezobrazoval ani cartouche ani klient v mobile ale teraz uz to ukazuje OK.
grafik
Posts: 148
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by grafik
Stormer wrote:Takze tu mame dalsi mensi doporuceni:
Jakmile editujete silnici u ktere vite, ze je jednosmerka, nastavte vzdy LOCKED.. to znemozni, aby do teto ulice navigace posilala v protismeru.. kdyz neni nastaveno LOCKED, predpoklada, ze silnici lze projet v obou smerech a klidne vas tam posle...
Tak toto potom vela vysvetluje. Diky za radu
grafik
Posts: 148
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by jakudo
Chtěl bych se zeptat jeslti se už někdo z waze ozval (psali jste že na tom pracují) ohledně toho, že se udávalo město, Czech Republic. Edituji teď Třebíč a nevím jestli to mám teda procházet celé a všude to Czech Republic mazat nebo to jde nějak jednoduše?

EDIT: tak jsem to vše změnil na "Třebíč" nez Czech Republic. Ten název "Třebíč, Czech Republic" zmizí sám po nějaké době, jestli to chápu dobře, že?
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Ač ne na 100%, ale přidávám se k názoru Zmatika. Nedávno jsem potřeboval dostat z jednoho místa v na jiné, kde jsem znal cestu naprosto bezpečně a navigaci jsem nepotřeboval. Ale i tak jsem ji spustil a jel podle ní (měl jsem dost času) a ta cesta byla šílené. Skutečně bych v nějakých výrazných případech ve městech přihlédl k té "použitelnosti" silnice.

A ještě k tomu pojmenování silnic. Určitě ne podle toho, jak to koho napadne, ale co oficiální názvy ulic jako třeba Václavské náměstí? Má tam být Václavské náměstí nebo Václavské Nám. Nebo u nás ve městě ulice Vítězslava Nezvala má být celým jménem nebo jen V. Nezvala, Vít. Nezvala? Či ulice Kpt. Nálepky nebo Kapitána Nálepky? Jak tyto věci psát?
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by janmensik
Souhlasím.

U Ostatních exitů ideálně podobný text jako je na reálné značce, aby to člověk poznal. Není ale nutné uvádět výčet 5-8 měst (jak to někdy bývá), stačí 2-3 nejdůležitější.
janmensik
Posts: 36
Send a message

Post by janmensik
Okresy bych do závorky u názvu obce nedával, jsou zrušené už pár let. Za to název blízkého velkého města není špatný nápad.

Jinak bych měl návrh pro Prahu a případně další větší města: Přestat válcovat ulice. Díky satelitnímu podkladu mi přijde rychlejší tvořit rovnou na mapě, než opravovat vyválcované cesty. A polovinu času trávím mazáním nesmyslů.

Samozřejmě velké a dlouhé silnice bych vál válcoval, tam se s tím pracuje lépe, ale krátké uličky v zástavbě, to mi opravdu přijde lepší je vytvořit komplet ručně.
janmensik
Posts: 36
Send a message

Post by Kamil_Posvic
Ahoj, mám technický dotaz. Jak udělám název města, aby se na Live mapě zobrazoval? Nikde jsem tuhle funkci nenašel. Nevíte někdo jak na to?

Díky
Kamil_Posvic
Posts: 17
Send a message
Area Manager West Bohemia - Czech Republic
T-Mobile G1 - Android 1.6
Waze 1.5.9.18