Post Reply

L [4] 1 kruhac Bory

Post by Warmiak
Povolit odbocenie na Bory, pri ceste z Lamaca do Devinskiej hlasilo odboc prvy v pravo, spravne ma byt 2 v pravo.

https://www.waze.com/pl/editor/?env=row ... =234808365

Mozno tu treba riesit aj inny problem s hlaskami zo smeru od Lamaca vedu na prvy kruhac Bory dva pruhy ale len jeden vede na kruhac druhy (pravy) priamo na odbocku na Bory.
Myslim si ze pre tych co idu smer Devinska mala by byt najprv drz sa v lavo a potom druha odbocka v pravo.
Warmiak
Posts: 70
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

POSTER_ID:17002258

1

Send a message

Post by vlado_s
odbočku na Bory som povolil, snáď je počítanie výjazdov ako píšeš.

DSVL pred KO nie som vhodná hláška... nebudem sa opakovať.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by Warmiak
Ja tu vidim ze je volaka alergia na hlasky DSV :)
Aj dalsie hlasky na KO budu Ti nanic pokial sa nezaradis do spravneho pruhu.
Ked pojdes zo smeru Lamac alebo dialnica Brno do Devinskiej a nezaradis sa zavcasu do laveho pruhu (DSVL) tak skoncis na parkovisku Bory:) Te hlasky su myslene preto aby ta upozornili na to co ta nasledne caka aby si mohol vcas pripravit. To je ako navest pred krizovatkou. Ja to roky poznam z Garmina i nevidim v tom nic zle a vela krat pre mna to zahranilo pred zmetkami na ceste.
Ja viem ze policajt by to hned vytkol ze su tam inne svisle znacky, ale neje vzdicky cas aby to vsetko odsledovat v hustej premavke. Su aj situacje ze te znacky su na dve vecy, kedy husto snezi, prsi, husta mhla potom je napomocna navigacia. Ale to uz odbeham od sedna spravy bo sme v innom vlakne dospeli k nazoru ze Waze sa len pouziva na cestu do prace i domou kde vsetci jazdia po pamati a nigdy inak :)
Warmiak
Posts: 70
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by Warmiak
Isiel som 24.12.2014 i stale hlasilo smerom do Devinskiej odboc prva v pravo.
A to uz bolo niekolko aktualizacii po prvej uprave.
Zeby mesiac bol malo na zapracovanie zmien?
Ci nepomohloby presunutie (rozpojenie) na kruhaci prijazdu od Lamaca a odbocky na Bory.
https://www.waze.com/sk/editor/?env=row ... =234808365
Warmiak
Posts: 70
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by Warmiak
Konecne to uz vie spravne ratat odbocky :)
Warmiak
Posts: 70
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Send a message