Post by volt16
Dobre, tak toto parkovisko na D1 pri Cervernom majeri bolo naposledy editovane Tebou, pred 6 dnami... cervene ako Sovietska vlajka.[/quote]
A je to parkovisko vlastne prístupné?[/quote]
To je uz druha vec (neviem, ak nie, sipky to spravia). Ale aby jeden AM nechal cervene parkovisko vedla dialnice, to je dalsi pripad (jeho) lajdactva.[/quote]
nie lajdactva ale padnuteho spojenia - ked som to nasledne kontroloval nebolo to cervene - sorry zajdem asi ocnemu
lajdactvo je ze D1 je jedna cast Level 1 a druha Level 0 (to ze je tam moje meno automaticky neznamena, ze som ho naschval zmenil) - tu som nic nemenil - lebo ked si to dokladnejsie pozries tak zistis ze ho nastavil grafik smerom do BA a tam je to lockunte. Preco ho niekto menil na 1 opacnym smerom na 1 a aj v sme z TT az po nadjazd starej cesty (porubcan?)
volt16
Posts: 7
Send a message

Post by volt16
porubcan wrote:
foxitrot wrote:
volt16 wrote:lajdactvo je ze D1 je jedna cast Level 1 a druha Level 0 (to ze je tam moje meno automaticky neznamena, ze som ho naschval zmenil) - tu som nic nemenil - lebo ked si to dokladnejsie pozries tak zistis ze ho nastavil grafik smerom do BA a tam je to lockunte. Preco ho niekto menil na 1 opacnym smerom na 1 a aj v sme z TT az po nadjazd starej cesty (porubcan?)
Rôzne levely tam zrejme sú už z dávnej minulosti. Žiaľ nie všetci ich používajú len na špecifikáciu vzájomnych výškových rozdielov, ale aj na opravy chýb v kreslení segmentov ciest. Možno si raz sami spravíme tooly na hľadanie zle nastavených levelov?
napad nastavit dialnice a rychlostne cesty na level 1 nebol moj, no pacil sa mi (teraz neviem ci to bol diamant alebo shalafi, od koho som to odkukal a tiez som o tom cital aj tu na fore). ma to totiz prakticke vyuzitie v tom, ze popod dialnice vedie vela vselijakych podjazdov, ktore potom netreba kuskovat a oznacovat L-1...
takze tam, kde sa dalo som to upravil na L1. useky mimo mojej EA som mohol upravovat iba tie, ktore boli locknute L2... preto nie su upravene tie, ktore naposledy upravoval napr. grafik
samozrejme pri krizovatkach, nadjazdoch a podjazdoch je potrebne levely zadat podla skutocneho stavu. druha vec je, ze ak sa niekomu nieco nepaci/paci, moze prave tu na fore danu vec rozdiskutovat.
OK - tak ked vseobecne uznesenie bude ako si to tu popisal akceptovane - tak to bude potrebne niekam (wiki) nahodit a bude to brane ako mantra - myslim, ze zas tych dialnic tak skoro nepribudne
volt16
Posts: 7
Send a message

Post by volt16
porubcan wrote:dakujem za tip, urcite by sa mohla ta posledna linka http://ismcs.cdb.sk/MapViewer/ doplnit do wiki
pridrziavajuc sa dohodnutych pravidiel je teda Panonska cesta obycajnou ulicou, teda maximu co moze dostat je primary street...
pokial mas namysli podla tohoto wiki, ak je obycajna ulica by mal byt oznacena ako Street ci myslis ze je cesta III.triedy? (podla http://ismcs.cdb.sk/MapViewer/ to tiez nie je cesta III.triedy)
volt16
Posts: 7
Send a message

Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by zsoltike
Ahojte
viete mi pomoct aka chyba je TU
zs
zsoltike
Posts: 3
Send a message