Skončí v pešej zóne:Yombie wrote:1. Aktualizácia navigačného bodu landmarku podľa navrhnutého riešenia:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ilter=true
Odmeral som vzdialenosti a z tohto miesta, aj keď tesne, by mohlo navigovať kamsi na koniec Hurbanovho námestia (je to najbližší zjazdný segment a odtiaľto už, narozdiel od Rekreačnej ulice, nie je problém dopátrať sa nejakého parkoviska..)
To nevyzerá zle, ale WME dovolí tuším nejakých 50m mimo max, takže by si ten výcuc musel ťahať až niekde za Čajku, aby si obsiahol parkovisko.Yombie wrote:2. Alebo.. ak sa táto zmena po implementácii neprejaví pozitívne, ešte je možnosť poistiť si to o pár desiatok metrov obsiahnutím vstupnej uličky do ZOO, nejak takto:
http://s29.postimg.org/mbg5l90uv/zoo_ulicka.png
Nie je to síce práve najelegantnejšie riešenie, ale ak by to malo pomôcť, tak prečo nie..
Ježkovy voči, to myslíš vážne?ma5jkl wrote:nakreslil som tam moju verziu, ale caka na schvalenie takze neviem ci to vidiet. skus pripadne schvalit a posunut pin, mozno ze to ani nepojde.
To bude v mape fakt vyzerať hrozne.
Schválené. Vďaka.
Mrkol som na to vo finálnej verzii v klientovi a vyzerá to dobre. Nice work .
Yombie wrote:... Neviem síce ako sa dotyčnému podarilo dojsť až tam kam došiel, keďže cieľový bod landmarku je nastavený úplne niekde inde...
Search engine pracuje aj s externými databázami. Výsledok vyhľadávania z Google Map...
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Porovnávaš neporovnateľné...Yombie wrote:... ale napr. nocommenta má permalinky výslovne čisté a prehľadné, bez týchto doplňujúcich filtrov...
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
dalej sa ten nevigacny bod posunut neda. toto bolo nastavene tak, aby bol najblizsim segmentom ten na parkovisku... a preto je to zamknute na L5
problem teraz, zda sa, je v tom, ze navigacny PIN je ignorovany, teda minimalne v livemape
https://www.waze.com/livemap?lon=18.574 ... t_text=Now
mna to z apky naviguje aktualne inac ako livemapa
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016032 ... f74bf0.jpg
problem teraz, zda sa, je v tom, ze navigacny PIN je ignorovany, teda minimalne v livemape
https://www.waze.com/livemap?lon=18.574 ... t_text=Now
mna to z apky naviguje aktualne inac ako livemapa
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016032 ... f74bf0.jpg
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
miso, schvalil som to a trochu upravil... nech vidno, ze z parkoviska treba ist nejakym smerom... tam uz tusim su sipky pre turistov, ze kadial do zoo...
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
yombie, nebude to vysledok z googlemaps?
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
Re: [L5] Bojnice, ZOO