Petk0, ale nie 20m.. v bode B toho segmentu - to je cca 190mpetk0 wrote: Aha, cize toto si este neposuval, lebo vidno koniec obce zarovno s tym barakom a teraz je to par metrov dalej. to je do 20 metrov, to asi netreba az tak presne riesit.
Páni, všetko hore uvedené je zapracované.. práve som si to prejazdil tam a späť, je to v súlade s editorom - prosím o zbežnú kontrolu a späť uzamknúť na L4.
Ešte by som však rád doplnil priľahlé cesty, nech je práca na tomto úseku kompletná, porosím teda poodomykať tieto segmenty na L2:
Diviaky - tento segment
Diviaky Mačov - cesta 574007 od tohoto segmentu až Diviaky Ješkova Ves - cesta 574007 po tento segment
Rudnianska Lehota - cesta 5746 od tohoto segmentu až po tento segment v rovnakej cesty, rovnakej obce
Ďakujem
Ešte by som však rád doplnil priľahlé cesty, nech je práca na tomto úseku kompletná, porosím teda poodomykať tieto segmenty na L2:
Diviaky - tento segment
Diviaky Mačov - cesta 574007 od tohoto segmentu až Diviaky Ješkova Ves - cesta 574007 po tento segment
Rudnianska Lehota - cesta 5746 od tohoto segmentu až po tento segment v rovnakej cesty, rovnakej obce
Ďakujem
Pozdravujem páni, pripájam report:
Preto som si to chcel prejsť osobne a rekordnúť na palubnú kameru, čo som aj urobil - podľa mňa je realita v súlade s editorom.ma5jkl wrote:574 som skontroloval a zamkol. je tam hrba usekov bez SV kedze guglauta si asi povedali ze bude zaujimavejsie mat na SV 2,5 metrovu ulicku ako cestu 2.triedy. takteto useky som skontroloval len na formalne chyby.
Asi myslíš jozef8(1), a to si nenašiel veľa prílepkov (parkovísk pre jedno auto, bez Pčka, mostny ponad rieky, landmarky veľkosti 2x1m) ktoré som už včera/predvčerom čistil - postupne to ale doriešim. Alebo niečo na cestnej sieti?ma5jkl wrote:.., zato po inom editorovi som nasiel riadnu spust v okoli Somorovej Vsi.
Cesty som prepísal podľa návodu vo fóre v súlade s cdb.sk takto: 574007 na 1807, chybné staré značenie 5746 som opravil ako starý názov 574006 a nastavil nový na 1806.porubcan wrote:..a ked uz si tam, mozes aj zosuladit cislovanie ciest s novymi cislami podla mapy cdb.sk
nieco sa o tom pisalo aj tu: viewtopic.php?f=275&t=3309&p=1297749&hi ... e#p1297749
Dohodnuté, od teraz iba ako selection, nieje problém + som múdrejší. Poprosím teda zamknúť 1807 prvá časť (nedarí sa mi prilepiť viac ako 10-12 segmentov) + 1807 2 časť a 1806 späť na L3ma5jkl wrote:aby si chapal preco to tak chceme. mnohi fungujeme cez pracovny cas len na mobile a z mobilu ti dokazeme odomknut co potrebujes ak mame permalink so vsetkymi segmentami..porubcan wrote:bolo by fajn, keby si rovno daval permalink s vyznacenymi vsetkymi segmentami...
Ďakujem, rád by som pokračoval na ďalšom úseku, poprosím pomknúť na L2:
cesta 574 - 25 segmentov od Nitr.Rudna po klin
a priľahlé cesty - 14 segmentov - Temeš, Čavoj, Gápel
cesta 574 - 25 segmentov od Nitr.Rudna po klin
a priľahlé cesty - 14 segmentov - Temeš, Čavoj, Gápel
Ok, dakujem
Nastavené, ešte poprosím tento úsek na L2, asi vypadol z toho multiselectu, mne ho ale vyznačí, keď skúsim tú pôvodnú linku.
A otázka: čo s hranicami obcí, po tejto trase je ich viacero nepresne, aj o 100-200m uletených; systém to sám prepočíta podľa názvu ulíc? Či niekto to musí editnúť?
A otázka: čo s hranicami obcí, po tejto trase je ich viacero nepresne, aj o 100-200m uletených; systém to sám prepočíta podľa názvu ulíc? Či niekto to musí editnúť?
Vybavené, môže sa zamknúť späť na L4:
https://www.waze.com/sk/editor/?env=row ... ,187797704
https://www.waze.com/sk/editor/?env=row ... ,306544230
https://www.waze.com/sk/editor/?env=row ... ,180080007
a na L3:
https://www.waze.com/sk/editor/?env=row ... ,166942024
THX
https://www.waze.com/sk/editor/?env=row ... ,187797704
https://www.waze.com/sk/editor/?env=row ... ,306544230
https://www.waze.com/sk/editor/?env=row ... ,180080007
a na L3:
https://www.waze.com/sk/editor/?env=row ... ,166942024
THX
Re: [L4] Nitrianske súč. - Ilava, cesta II. tiredy 574