Post Reply

Snina a okolie

Post by petk0
V okoli Sniny je zamknuty usek v obci Pčolinné. Ani samotná obec tam nieje vyznačená. Valcoval som tam bočné uličky, ale nemôžem ich napojiť na hlavny tah. Diamant, mozes mi to odomknut a vytvorit hranice obce, zhruba podla tych uliciek? https://world.waze.com/editor/?zoom=3&l ... TTTFTTTTFT

vdaka
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times

POSTER_ID:5243412

1

Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by DiamantSK
Napojil som tvoje segmenty na hlavnú a vytvoril som Pčoliné.

A presnejšie označ landmark v Pčolinom.
DiamantSK
Posts: 26
Send a message
HTC Sensation, Android 4.0

Post by DiamantSK
Ten landmark si urobil zle. Obce a mesta sa nerobia cez landmark, ale tie sa vytvoria same pri najblizsom generovani mapy do klientov. Tak ho zmaz.

No ja zvyknem robit kratsie useky cesty, ale ono to hlavne zalezi od toho, ako clenita je ta cesta. Snazim sa na ceste nechat tolko usekov, aby v kazdom celom useku islo dosahovat priblizne rovnaku priemernu rychlost. Ale zase pod 1 km sa snazim uz nejst.

Sninu upracem v najblizsich dnoch.
DiamantSK
Posts: 26
Send a message
HTC Sensation, Android 4.0

Post by foxitrot
Pri valcovani novych ciest (hlavne na usekoch v uzkych kanonoch a v lese) niekedy vznikaju aj parstometrove az pardesatmetrove useky. Mozno to mal petk0 na mysli. Sam som to zazil na usekoch Hrinova - Brezno a Sunava - Liptovska Teplicka.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Aké budú priemerné rýchlosti zápchy vedia asi len Waze programátori. Teda dúfam že aspoň tí :-D

Mne sedí skôr a) s úsekmi 1-2-3 km podľa terénu, ako spomínal Diamant. (Čiže na rovinke aj 15 km?)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by petk0
ok. dik. dorobil som aj ulice. ten landmark zmenis na cities?

A este otazka, cesta do Sniny bola zlozena z milion kratkych usekov, som z toho urobil len jeden, moze to ostat? ma to asi 7km... som to asi moc poriedil. :)
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
DiamantSK wrote: A presnejšie označ landmark v Pčolinom.
Bol tam maly trojuholnik v centre, ako Other.
To som mal oznacenu dedinu, aby som ju vobec nasiel na mape, kym dokoncim ulice.
Nevedel som ze cities sa vytvara samo, takze zatial hotovo. Mapove podklady
su tam dost biedne, tak to dorobim az bude lepsie foto.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
foxitrot wrote:parstometrove az pardesatmetrove useky. Mozno to mal petk0 na mysli.
presne tak. su tam kopce, stromy, signal sa stracal a na 6km, kde nieje ziadna odbocka, vytvorilo stovky malych usekov. Ale aj v obci, to este povyhadzujem, v ramci treningu. :-)
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
porubcan wrote:ja osobne som dost zvedavy, aky zmysel ma rozsekat dlhu cestu bez krizovatiek na viacero segmentov?
Ak sa tam stane havaria, kolona, tak ti scervena 6 kilometrov a pritom som si len odskocil na cikpauzu. Takze seknut to na par mensich nie je az tak zla vec. Len som nevedel ci je na to nejaka dohoda.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by porubcan
DiamantSK wrote:No ja zvyknem robit kratsie useky cesty, ale ono to hlavne zalezi od toho, ako clenita je ta cesta. Snazim sa na ceste nechat tolko usekov, aby v kazdom celom useku islo dosahovat priblizne rovnaku priemernu rychlost. Ale zase pod 1 km sa snazim uz nejst.
ja osobne som dost zvedavy, aky zmysel ma rozsekat dlhu cestu bez krizovatiek na viacero segmentov?
nechcem rypat, iba sa uprimne zaujimam ake prakticke vyhody/nevyhody prinasaju jednotlive alternativy a nad tymto som sa uz zamyslal, no sam som na nic rozumne neprisiel.
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6829
Answers: 1
Has thanked: 635 times
Been thanked: 1861 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester