Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by guri211
Ja by som navrhoval preklad "zvrtka". :lol:
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Podla mna je to blbost, treba to zrusit. Videl som instrukciu "Odbocte vpravo na D2 kolektor" a skoro ma vystrelo.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by shalafi
je to tam tak urobene hlavne pre jednoliatost celej krizovatky D1/D2, dohodli sme sa na tom, zmenilo sa to z Ramp na Freeway, nikto nenamietal .. teraz je to zase zle .. mne je to v podstate fuk, akurat potom bude dialnica zacinat tymto segmentom vo "vzduchoprazdne"
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
zmenene
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
vlado_s wrote:vidím, že to malo zmysel navrhnúť :) ešte "pár" drobností by som tam zmenil.

1. tento segment by som dal tiež ako rampu, minimálne jeho polovica je za značkou D,
2. tento junction by som dal južnejšie,
3. tento junction by som dal do 1/2 deliaceho úseku, cca o 20 južnejšie,
4. tento segment by som začínal piko rampou (zalomenie), aby zneli hlášky DSVL/DSVP,
5. tento segment by som označil "D2 Brno, Malacky" alebo "Exit D2 Brno, Malacky",
6. tento segment by som pomenoval inak a tak aby zneli hlášky DSVL/DSVP, napr. "kolektor D2" (neviem či by hlášky boli aktivované aj po zjazde z D2 - bola by tu zhoda názvov pred a nadchádzajúcich úsekov),
7. tento segment by som pomenoval ako v 5.

Prípadne to "všetko" odomkni a trochu sa realizujem ;)
1. ked je za znackou D, tak by to skor mala byt Freeway, ci nie? Mne sa to dako nepozdava, aby sa Primary street zmenila kvoli znacke D na Rampu :? Mrknem sa na to este doma, tu v praci nemam pristup na NORC
2. done
3. done
4. radsej by som pockal ake hlasky tam budu po tejto prerabke .. urobil som tam male zalomenia ..
5. done
6. a 7. su diskutabilne, tieto segmenty sa nedaju kategorizovat, vchadza sa na ne z 3 roznych ciest (D2, Bratska, Viedenska) a vychadza na dve rozne dialnice, toto je mozno na hlasovanie a dalsie napady ..
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
vlado_s wrote:1. rampa by to mohla byť už od križovatky. Ak je potrebné uvediem príklady kde sa primary zmení na rampu a zatiaľ to nikomu nevadilo. Po značke D sa segment automaticky nemení na freeway, viď. každý zjazd na D ;)
zase niesom vcerajsi :roll: .. mne sa len nepozdava, ze pri odzoomovani to potom vyzera, ako keby koncila v poli pred dialnicou (ako R1A X Bratislavska, Nitra). Ja viem, ze sa taketo riesenia bezne pouzivaju, ale opticky takto preseknut suvislu primary street kvoli par metrom len aby sme mali mapu super presnu .. a ked uz sme pri tom, z akeho dovodu si sa rozhodol, ze prave v tomto mieste zacina Primary Street? Tiez by som to radsej potiahol od konca dialnicnych ramp, alebo to cele nechal ako Street.
vlado_s wrote: .. môžeme to vyskúšať (aj keď na to spotrebujeme aj mesiac života).

ved nemusis cely mesiac cakat s live map vycentrovanou na toto miesto ;)
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
vlado_s wrote:To je trochu na dlhšie. To som spravil ešte v máji, potom DiamantSK zmenil segmenty v križovatke s Bratskou... Keď som diskutoval so Foxom túto D2, tak som riešil aj výjazd oproti, že by tam mala byť rampa a pokračovanie už ako primary, viď. mapa BSK. Môžeš to pls. zmeniť?
Zmenil som to a pokial ma pamat neklame, dialnica konci tesne za touto krizovatkou, takze odtial davam Primary.

EDIT a kedze nam prudko strajkuje WME (ciastocne aj Cartouche), bude to treba skontrolovat o par dni.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
vlado_s wrote:Už to máme živé. Na moje prekvapenie sú všetky hlášky správne.
Shalafi, opätovne píšem, že tieto segmenty by sme mali premenovať. Ich názov sa použije ešte v prípade zápchy, nehody, hliadky... Kolektorov nemáme veľa, ale mohli by sme navrhnúť nejaký štandard.
aj na moje pocudovanie (:

pockaj, nepastol si zly link? Viedenska cesta namiesto D1xD2?
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
aha, jasne .. a co navrhujes?
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
myslim, ze ten Kolektor by sme mohli zaviest, co na to zvysok osadenstva :?:
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message