[L1] fa Ikar, Miletičova, Ba
Prosím o radu / pomoc. Už dávnejšie som presúval dlhšiu dobu existujúci bod: https://www.waze.com/sk/editor/?env=row ... 85.2168342 (fa Ikar a.s.) na novú adresu - Miletičova 23, Ba z Kukuričná 13, Ba (presné umiestnenie je tam kvôli tomu, že len týmto vstupom cez rampu sa dá dostať na súkromné parkovisko budovy).
Keď ho dám vyhľadávať v app Waze na mobile, na všetky nájdené výsledky (pre Ikar na Miletičovej, Ikar Veľkoobchod na Na pántoch je iná prevádzka, tam naviguje korektne) v štandardnom zozname výsledkov ma naviguje kus severnejšie od zimného štadióna (len keď sa prepnem na vyhľadanie cieľa nie ako Miesto ale v Google, tak ma naviguje na správnu adresu, pred vjazd na súkromné parkovisko). Na pol sekundy síce blikne ukážka mapy na správne miesto, ale potom nad ten zimák a tam aj naviguje Napriek tomu, že v editore je spárované miesto aj s umiestnením cez Google maps, aj keď je k miestu pridaná fotografia (reálne robená na Miletičkem, Miesto pre pridanie fotky sa dalo korektne vybrať z okolitých Miest) a aj keď ponúkne správne okolité parkoviská ako alternatívu cieľa (to nazvané ako [P] (0,66€/hod.) s vjazdom z Trenčianskej).
Takto mi to vyhľadáva na všetkých zariadeniach, aj tam kde som robil novú čistú inštaláciu Waze (všetko najaktuálnejšia verzia z Google Play). Editor vyhľadáva správne.
Prosím Vás, ako upraviť toto Miesto, resp čo iné urobiť aby ho vyhľadávalo a navigovalo naň v app korektne?
Keď ho dám vyhľadávať v app Waze na mobile, na všetky nájdené výsledky (pre Ikar na Miletičovej, Ikar Veľkoobchod na Na pántoch je iná prevádzka, tam naviguje korektne) v štandardnom zozname výsledkov ma naviguje kus severnejšie od zimného štadióna (len keď sa prepnem na vyhľadanie cieľa nie ako Miesto ale v Google, tak ma naviguje na správnu adresu, pred vjazd na súkromné parkovisko). Na pol sekundy síce blikne ukážka mapy na správne miesto, ale potom nad ten zimák a tam aj naviguje Napriek tomu, že v editore je spárované miesto aj s umiestnením cez Google maps, aj keď je k miestu pridaná fotografia (reálne robená na Miletičkem, Miesto pre pridanie fotky sa dalo korektne vybrať z okolitých Miest) a aj keď ponúkne správne okolité parkoviská ako alternatívu cieľa (to nazvané ako [P] (0,66€/hod.) s vjazdom z Trenčianskej).
Takto mi to vyhľadáva na všetkých zariadeniach, aj tam kde som robil novú čistú inštaláciu Waze (všetko najaktuálnejšia verzia z Google Play). Editor vyhľadáva správne.
Prosím Vás, ako upraviť toto Miesto, resp čo iné urobiť aby ho vyhľadávalo a navigovalo naň v app korektne?
Re: [L1] fa Ikar, Miletičova, Ba